Povezane vesti

Više od 3.600 kompanija priključilo se programu "Moja prva plata" - nude prvi posao za 8.000 kandidata

Više od 3.600 kompanija priključilo se programu "Moja prva plata" - nude prvi posao za 8.000 kandidata

Euronews 15.09.2022
Poslodavci u Srbiji imaju još sedam dana da konkurišu za program podrške "Moja prva plata" i do 22. septembra oglase radne pozicije na kojima će, uz subvencije države, osposobljavati mlade kandidate za posao uz mogućnost da ih nakon devet meseci… »
Još sedam dana prijava kompanija za "Moju prvu platu"

Još sedam dana prijava kompanija za "Moju prvu platu"

RTV 15.09.2022
BEOGRAD - Poslodavci u Srbiji imaju još sedam dana da konkurišu za program podrške "Moja prva plata" i do 22. septembra oglase radne pozicije na kojima će, uz subvencije države, osposobljavati mlade kandidate za posao uz mogućnost da ih nakon devet… »
Poslodavci imaju još sedam dana za prijavu na konkurs „Moja prva plata“

Poslodavci imaju još sedam dana za prijavu na konkurs „Moja prva plata“

Biznis.rs 15.09.2022
Do sada apliciralo više od 3.000 kompanija. Poslodavci u Srbiji imaju još sedam dana da konkurišu za program podrške „Moja prva plata“ i do 22. septembra oglase radne pozicije na kojima će, uz subvencije države, osposobljavati mlade kandidate za… »
Spremno 5.839 radnih mesta preko konkursa "Moja prva plata": Prijave otvorene još sedam dana za kompanije

Spremno 5.839 radnih mesta preko konkursa "Moja prva plata": Prijave otvorene još sedam dana za kompanije

Telegraf 15.09.2022
Prijava mladih do 30 godina, sa završenom srednjom školom, visokim obrazovanjem ili na završnoj godini studija, počinje 3. oktobra i traje do kraja meseca. Poslodavci u Srbiji imaju još sedam dana da konkurišu za program podrške "Moja prva plata" i… »

Vesti dana »