Povezane vesti

"Prostitutko iz Bujanovca, došla si da glumiš Dejana" Žestok rat Maje Marinković i Aleks, pljušte uvrede, u sve upletena i…

"Prostitutko iz Bujanovca, došla si da glumiš Dejana" Žestok rat Maje Marinković i Aleks, pljušte uvrede, u sve upletena i…

Kurir 15.09.2022
Maja Marinković i Aleksandra Nikolić nastavile su da ratuju za crnim stolom i uputile niz uvreda. - Čemu polivanje Aleks, valjda imaš jezik da se verbalno obračunaš sa njom? - glasilo je pitanje. - Imam, ali Aleksandr aotkako je ušla, otpočele smo… »
"Aleksandrina mama je vračara, nateraću je da udara glavom ovde!" Maja sprema osvetu Nikolićevoj, ne vadi je iz usta nakon…

"Aleksandrina mama je vračara, nateraću je da udara glavom ovde!" Maja sprema osvetu Nikolićevoj, ne vadi je iz usta nakon…

Kurir 15.09.2022
Maja Marinković porazgovarala je sa Anom Spasojević, Adamom Đoganijem i DJ Tamaris o svom sukobu sa Aleksandrom Nikolić, koju je polila tokom svađe. - Čekaj, je l' je diram? - pitala je Maja. - Ti si apsolutno stala iza svakog svog dela, a neko… »
Ima da joj bude svaki dan ovako, dok me ne ostavi na miru! Maja kivna na Aleksandru, besni po Zadruzi i preti Nikolićevoj!

Ima da joj bude svaki dan ovako, dok me ne ostavi na miru! Maja kivna na Aleksandru, besni po Zadruzi i preti Nikolićevoj!

Kurir 15.09.2022
Nakon okšraja sa Aleks Nikolić, Maja Marinković je besnela Milici Veselinović zbog sukoba. - Kakve sad ovo veze ima? Je l' sam je dirala sada - pitala je Maja. - Provlačite se indirektno - rekla je Milica. - Nek se smiri, pi**u da joj ne polomim… »
Maja Marinković ispolivala Aleks Nikolić kafom! Zadrugarke u klinču, ori se Bela kuća od psovki: Tek ću da te maltretiram…

Maja Marinković ispolivala Aleks Nikolić kafom! Zadrugarke u klinču, ori se Bela kuća od psovki: Tek ću da te maltretiram…

Kurir 15.09.2022
Maja Marinković u dvorištu započela je raspravu sa Aleksandrom Aleks Nikolić, zbog provokacija, a onda ju je u jednom trenutku ispolivala kafom. - Bila je jedna devojka u Crnoj gori, dečko je ostavi i ona nema gde. Onda ona pravi priču da ga je… »

Vesti dana »