Povezane vesti

Šapić najavio pomoć opštinama i vaučere za decu i prosvetu; lični asistent-nadzornik umesto komunalnog policajca

Šapić najavio pomoć opštinama i vaučere za decu i prosvetu; lični asistent-nadzornik umesto komunalnog policajca

RTS 15.09.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je na prvoj redovnoj konferenciji za novinare rekao da su, kako kaže, odgovornim pristupom uspeli da nađu novac kako bi pomogli gradskim opštinama. "Pokušaćemo da im anuliramo sve nagomilane dugove, od kojih… »
Šapić: Mislim da ćemo obezbediti vaučere za decu od 0 do 18 godina i za zaposlene u prosveti

Šapić: Mislim da ćemo obezbediti vaučere za decu od 0 do 18 godina i za zaposlene u prosveti

Danas 15.09.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da će na dnevnom redu sednice Skupštine grada Beograda, koja bi trebalo da bude održana krajem septembra ili početkom oktobra, biti rebalans budžeta kojim je predviđena pomoć za sve… »
Šapić: Nakon rebalansa gradskog budžeta pokušaćemo da anuliramo dugove

Šapić: Nakon rebalansa gradskog budžeta pokušaćemo da anuliramo dugove

Biznis.rs 15.09.2022
grad će učiniti sve da ne traži novac iz republičkog budžeta. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da će nakon rebalansa gradskog budžeta uslediti pomoć opštinama, kao i da će Grad Beograd sve dosadašnje dugove pokušati da… »
Šapić: Nakon rebalansa gradskog budžeta pokušaćemo da anuliramo dugove

Šapić: Nakon rebalansa gradskog budžeta pokušaćemo da anuliramo dugove

Beta 15.09.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da će nakon rebalansa gradskog budžeta uslediti pomoć opštinama, kao i da će Grad Beograd sve dosadašnje dugove pokušati da anulira. "To su višedecenijski dugovi. Najavio sam davno da, ako… »

Vesti dana »

Aleksandar Mitrović: Ostaje gorak utisak

Aleksandar Mitrović: Ostaje gorak utisak

Danas pre 7 satijoš 23 povezane
"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

Večernje novosti pre 37 minutajoš 21 povezana
Tadić najavio povlačenje?

Tadić najavio povlačenje?

Vesti online pre 12 minutajoš 9 povezanih