Povezane vesti

Brojni teniseri se oglasili povodom povlačenja Federera

Brojni teniseri se oglasili povodom povlačenja Federera

Euronews 15.09.2022
Švajcarski teniser Rodžer Federer sasopštio je danas da će se povući posle Lejver kupa u Londonu, koji će se održati od 23. do 25. septembra, a povodom penzionisanja slavnog asa na društvenim mrežama oglasile su njegove brojne kolege. "Hvala ti… »
Nadal o odlasku Federera u penziju: Ovo je tužan dan

Nadal o odlasku Federera u penziju: Ovo je tužan dan

Beta 15.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal rekao je danas da je najava Švajcarca Rodžera Federera da će završiti karijeru tužan dan za njega lično, ali i sportiste širom sveta. "Voleo bih da ovaj dan nikada nije došao. Ovo je tužan dan za mene lično i za… »
Rafael Nadal: Rodžere, prijatelju, želim ti svu sreću

Rafael Nadal: Rodžere, prijatelju, želim ti svu sreću

Euronews 15.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal emotivnom porukom oprostio se na profesionalan način od velikog rivala Rodžera Federera, koji je najavio da će u penziju posle Lejver kupa u Londonu (od 23. do 25. septembra). "Dragi Rodžere, moj prijatelju i rivalu… »
Nadal: Ovo je tužan dan

Nadal: Ovo je tužan dan

Sport klub 15.09.2022
Povodom vesti o penzionisanju Rodžera Federera, javio se i jedan od njegova dva najveća rivala Rafael Nadal. – Dragi Rodžere, moj prijatelju i rivalu. Ovo je tužan dan, za mene lično, ali i za čitav svetski sport. Žalim što je ikada došao. Bilo… »
Emotivni Nadal i njegovo pismo Federeru!

Emotivni Nadal i njegovo pismo Federeru!

Sportske.net 15.09.2022
Rafael Nadal je danas veoma tužan, ali i čitav teniski svet. Penzionisao se Rodžer Federer, sada je to i zvanično, švajcarski teniser je obavestio javnost da se više neće takmičiti što ne možemo navesti kao šokantnu odluku jer ima 41 godinu i… »
Dragi prijatelju, ovo je tužan dan: Oglasio se Rafael Nadal, poslao emotivnu poruku Rodžeru Federeru (foto)

Dragi prijatelju, ovo je tužan dan: Oglasio se Rafael Nadal, poslao emotivnu poruku Rodžeru Federeru (foto)

Večernje novosti 15.09.2022
NAKON odluke da Rodžer Federer ode u penziju reagovao je i njegov veliki rival Rafael Nadal. Foto EPA – Dragi Rodžere, moj prijatelju i rivalu. Ovo je tužan dan, za mene lično, ali i za čitav svetski sport. Žalim što je ikada došao. Bilo je… »

Vesti dana »