Povezane vesti

Vidić otkačio Priju zbog para: “Filip mi je tražio popust, ej, popust!”

Vidić otkačio Priju zbog para: “Filip mi je tražio popust, ej, popust!”

Nova 15.09.2022
Kreator opleo po pevačici. Saša Vidić prekinuo je uspešnu saradnju sa Aleksandrom Prijović zbog novca, piše Kurir. Kako Kurir saznaje od izvora bliskom modnom kreatoru, do poslovnog razlaza između njega i pevačice je došlo zbog Aleksandrinog… »
Od nje sam napravio čudo, a onda se umešao Filip! Saša Vidić o prekidu saradnje s Prijovićkom - "Nisam ja made in china"

Od nje sam napravio čudo, a onda se umešao Filip! Saša Vidić o prekidu saradnje s Prijovićkom - "Nisam ja made in china"

Mondo 15.09.2022
Saša Vidić otkrio je zbog čega je prekinuo dugogodišnju saradnju s pevačicom Aleksandrom Prijović. Saša Vidić otkrio je zbog čega je prekinuo dugogodišnju saradnju s pevačicom Aleksandrom Prijović. PevačicaAleksandra Prijović prekinula je… »
Imaju milione a traže popust! Saša Vidić žestoko opleo po Prijovićki i Filipu: Od nje sam napravio čudo, nisam im ja made…

Imaju milione a traže popust! Saša Vidić žestoko opleo po Prijovićki i Filipu: Od nje sam napravio čudo, nisam im ja made…

Kurir 15.09.2022
Saša Vidić prekinuo je uspešnu saradnju sa Aleksandrom Prijović zbog novca! Kako Kurir saznaje od izvora bliskom modnom kreatoru, do poslovnog razlaza između njega i pevačice je došlo zbog Aleksandrinog supruga Filipa Živojinovića, koji je… »

Vesti dana »