Povezane vesti

Abazović: Neću potpisati da Lekić bude premijer, to je zamka; Konjević: Izbori jedino rešenje za političku krizu u Crnoj…

Abazović: Neću potpisati da Lekić bude premijer, to je zamka; Konjević: Izbori jedino rešenje za političku krizu u Crnoj…

RTV 16.09.2022
PODGORICA - Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da neće potpisati predlog da predsednik Demosa Miodrag Lekić bude premijer jer je to, kako je rekao, zamka. "Evo šta podrazumeva. Mi, na primer, ne možemo da postignemo… »
Abazović neće Lekića za premijera: To je zamka

Abazović neće Lekića za premijera: To je zamka

Politika 16.09.2022
PODGORICA – Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da neće potpisati predlog da predsednik Demosa Miodrag Lekić bude premijer jer je to, kako je rekao, zamka. „Evo šta podrazumeva. Mi, na primer, ne možemo da… »
Predlog neću potpisati Abazović: To je zamka!

Predlog neću potpisati Abazović: To je zamka!

Alo 16.09.2022
Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da neće potpisati predlog da predsednik Demosa Miodrag Lekić bude premijer jer je to, kako je rekao, zamka, prenosi RTV. "Evo šta podrazumeva. Mi, na primer, ne možemo da postignemo… »
Abazović: Neću potpisati da Miodrag Lekić bude premijer, to je zamka

Abazović: Neću potpisati da Miodrag Lekić bude premijer, to je zamka

Telegraf 16.09.2022
On je istakao je da je bio utvrđen princip da se realizaciji toga pristupi tek kad se sve dogovori, uključujući i izbor rukovodstva parlamenta. Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je večeras da neće potpisati predlog da… »
Neću pottpisati predlog: Abazović o predlogu da lekić bude mandatar - To je zamka

Neću pottpisati predlog: Abazović o predlogu da lekić bude mandatar - To je zamka

Večernje novosti 15.09.2022
PREMIJER u tehničkom mandatu i lider URE Dritan Abazović izjavio je večeras na pres konferenciji da neće potpisati predlog da predsednik Demosa Miodrag Lekić bude premijer, jer je to zamka. Foto: V. K. - Ako ko misli da će Marko Milačić biti… »

Vesti dana »