Povezane vesti

Vučić reagovao na izjave iz Prištine: Preti mi Kurtijev potrčko, samo neka nastavi

Vučić reagovao na izjave iz Prištine: Preti mi Kurtijev potrčko, samo neka nastavi

Srbija danas 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima iz Predsedništva nakon odlikovanja premijera Mađarske Viktora Orbana. Predsednik Srbije reagovao je na izjavu ministra unutrašnjih poslova tzv. Kosova Dželjalja Svečlje da "Srbiju čekaju… »
"Nemam problem sa izjavama Kurtijevog potrčka": Vučić o pretnjama iz Prištine: Neka prete, odlično im ide sa restrikcijama…

"Nemam problem sa izjavama Kurtijevog potrčka": Vučić o pretnjama iz Prištine: Neka prete, odlično im ide sa restrikcijama…

Blic 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga ne pogađaju pretnje kosovskog ministra Dželjalja Svečlje, koji mu je zapretio da "slede teški dani, nedelje i meseci", navodeći da je uvek bolje da nama neko preti, nego da mi nekome… »
Vučić o šerifu lažne države Pretio mi je taj Kurtijev potrčko!

Vučić o šerifu lažne države Pretio mi je taj Kurtijev potrčko!

Alo 16.09.2022
Predsednik Srbije oglasio se povodom izjave lažnog kosovskog ministra unutrašnjih poslova Dželjalja Svečlje, koji je rekao da Srbiju "očekuju teški dani" "Pretio mi je, taj Kurtijev potrčko. Nemam problema sa tim. Samo neka nastavi da preti", rekao… »
Petković oštro reagovao: Ovo je do sada najdirektnija pretnja upućena predsedniku Vučiću!

Petković oštro reagovao: Ovo je do sada najdirektnija pretnja upućena predsedniku Vučiću!

Alo 16.09.2022
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju reagovao je na pretnje upućene Aleksandru Vučiću. Naime, Kurtijev jurišnik i ministar policije lažne vlade u Prištini Dželjaj Svečlja uputio je pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručivši… »
"Vučiću, imaćeš teške dane, nedelje, mesece!" Kurtijev jurišnik preti predsedniku Srbije (foto)

"Vučiću, imaćeš teške dane, nedelje, mesece!" Kurtijev jurišnik preti predsedniku Srbije (foto)

Večernje novosti 16.09.2022
KURTIJEV jurišnik i ministar policije lažne vlade u Prištini DŽeljalj Svečlja uputio je pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručivši mu da će imati teške dane, nedelje i mesece. Foto: Tanjug/Tara Radovanović/bs Predsednik Srbije… »
"Obećavam ti teške dane, mesece i godine" Lažni ministar uputio direktne pretnje Vučiću, Priština drhti zbog odlučnog…

"Obećavam ti teške dane, mesece i godine" Lažni ministar uputio direktne pretnje Vučiću, Priština drhti zbog odlučnog…

Srbija danas 16.09.2022
Kurtijev jurišnik i ministar policije lažne vlade u Prištini Dželjaj Svećija uputio je pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručivši mu da će imati teške dane, nedelje i mesece. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mnogi… »

Vesti dana »