Povezane vesti

Pešićeva prva analiza debakla Srbije: Ja to neću dozvoliti

Pešićeva prva analiza debakla Srbije: Ja to neću dozvoliti

Nova 16.09.2022
Nakon završetka učešća reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu, selektor “Orlova” Svetislav Pešić je u razgovoru za sajt KSS izneo svoje utiske i zapažanja. Selektor Srbije prvo se osvrnuo na samo prvenstvo. „Ovogodišnje Evropsko… »
Oglasio se Svetislav Pešić - prvi put nakon debakla: Srbija razočarala na Eurobasketu, evo šta kaže selektor!

Oglasio se Svetislav Pešić - prvi put nakon debakla: Srbija razočarala na Eurobasketu, evo šta kaže selektor!

Mondo 16.09.2022
Iskusni trener prvi put u javnosti nakon neuspeha nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu. Iskusni trener prvi put u javnosti nakon neuspeha nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu. Košarkaška reprezentacija srbije razočarala je na Eurobasketu i… »
Oglasio se Pešić: Nisam prvi put kritikovan i vređan

Oglasio se Pešić: Nisam prvi put kritikovan i vređan

N1 Info 16.09.2022
Nakon završetka učešća reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu, selektor “Orlova” Svetislav Pešić je u razgovoru za sajt KSS izneo svoje utiske i zapažanja. – Ovogodišnje Evropsko prvenstvo koje se održava nakon pet godina, izazvalo je… »
Oglasio se Pešić: Nisam prvi put kritikovan i vređan

Oglasio se Pešić: Nisam prvi put kritikovan i vređan

Sport klub 16.09.2022
Nakon završetka učešća reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu, selektor “Orlova” Svetislav Pešić je u razgovoru za sajt KSS izneo svoje utiske i zapažanja. – Ovogodišnje Evropsko prvenstvo koje se održava nakon pet godina, izazvalo je… »
Pešićeva poruka srpskoj javnosti: ''Nije prvi put da me vređaju, nikad neću odustati od svojih principa!''

Pešićeva poruka srpskoj javnosti: ''Nije prvi put da me vređaju, nikad neću odustati od svojih principa!''

Sportske.net 16.09.2022
Dok se Nemačka, Španija, Francuska i mimo svih očekivanja - Poljska, pripremaju za večerašnje polufinalne mečeve, košarkaška javnost u Srbiji uveliko analizira neuspeh našeg nacionalnog tima i razloge zbog čega su ''orlovi'', iako među… »
Pešić: Igrači na najbolji način predstavljali zemlju

Pešić: Igrači na najbolji način predstavljali zemlju

Sportski žurnal 16.09.2022
Srbija je eliminisana u osmini finala od Italije u Berlinu nakon pet pobeda u grupnoj fazi u Pragu. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić istakao je da su igrači na najbolji način predstavljali zemlju na Evrobasketu. Srbija je… »
Nikad ''luđi'' Evrobasket!

Nikad ''luđi'' Evrobasket!

Sportske.net 16.09.2022
Pre početka Evrobasketa svi su pričali o Nikoli Jokiću, Janisu Adetokumbu, Luki Dončiću kao najvećim zvezdama ovog takmičenja, odnosno o Srbiji, Grčkoj, Sloveniji kao favoritima za evropsko zlato, ali niko od njih nije stigao ni do polufinala. U… »

Vesti dana »