Povezane vesti

Mitrović: Ponosan sam što me je Piksi pozvao, mogao sam da igram za Kanadu

Mitrović: Ponosan sam što me je Piksi pozvao, mogao sam da igram za Kanadu

Nova 16.09.2022
Veliki trenutak za mladog fudbalera. Fudbaler Crvene zvezde Stefan Mitrović (20) izjavio je da je ponosan zbog poziva u A reprezentaciju Srbije i da mu je ovo najlepši dan u životu. Mitrović se našao na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija za… »
Majko, Srbija te zove - Dragan Stojković objavio spisak

Majko, Srbija te zove - Dragan Stojković objavio spisak

Sportski žurnal 16.09.2022
Na spisku selektora Stojkovića nalaze se dva debitanta - štoper Almerije Srđan Babić i krilo Crvene zvezde Stefan Mitrović. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je danas spisak fudbalera na koje će računati za… »
Goran Stevanović objavio spisak: Evo kojih će 23 fudbalera napasti Bugarsku!

Goran Stevanović objavio spisak: Evo kojih će 23 fudbalera napasti Bugarsku!

Hot sport 16.09.2022
Mlada reprezentacija Srbije (U21) ima proveru u Sofiji protiv Bugarske (27. septembar – 18,00), selektor Goran Stevanović pozvao je 23 igrača. „Orlići“ se okupljaju u ponedeljak 19. septembra, a polazak u Sofiju planiran je 25. septembra. Na… »
Mitrović oduševljen nakon piksijevog poziva: ‘Ovo je jedan od najlepših dana u mom životu!’

Mitrović oduševljen nakon piksijevog poziva: ‘Ovo je jedan od najlepših dana u mom životu!’

Hot sport 16.09.2022
Ofanzivac crveno-belih je na spisku Stojkovića za predstojeće izazove koji očekuju Orlove! Dvadesetogodišnji fudbaler Crvene zvezde – Stefan Mitrović, dobio je poziv u A reprezentaciju Srbije, čime mu se kako i sam ističe ostvario san. Ofanzivac… »
Mitrović: Mogao sam da izaberem Kanadu, Zvezda me ubedila

Mitrović: Mogao sam da izaberem Kanadu, Zvezda me ubedila

Sport klub 16.09.2022
Fudbaler Crvene zvezde Stefan Mitrović rekao je da je ponosan zbog poziva u A reprezentaciju, da će dati sve od sebe da se izbori za debi u predstojeće dve utakmice u Ligi nacija i da je poziv u državnim tim veliki motiv da nastavi da se dokazuje… »
Prve reči novog "orla" - Stefan Mitrović oduševljen Piksijevim pozivom!

Prve reči novog "orla" - Stefan Mitrović oduševljen Piksijevim pozivom!

Sportske.net 16.09.2022
Sve se u karijeri Stefana Mitrovića dogodilo brzo. Mladi fudbaler je sezonu započeo u niškom Radničkom, nastavio u Crvenoj zvezdi, a danas postao reprezentativac Srbije. Selektor Dragan Stojković Piksi odlučio je da za utakmice u Ligi nacija protiv… »
Piksijev poziv je ispunjenje dečačkog sna: Stefan Mitrović prihvatio da igra za Srbiju, iako su ga zvali iz Kanade

Piksijev poziv je ispunjenje dečačkog sna: Stefan Mitrović prihvatio da igra za Srbiju, iako su ga zvali iz Kanade

Euronews 16.09.2022
Minulog leta je stigao u Crvenu zvezdu iz niškog Radničkog, odmah pokazao koliko je kvalitetan, a kao kruna svega stigao je poziv selektora Dragana Stojkovića za seniorksu reprezentaciju Srbije. Iako su ga zvali i iz Fudbalskog saveza Kanade, napadač… »
"Poziv u reprezentaciju je ostvarenje sna": Rastao u dijaspori, zvala ga Kanada, ali sve je odbio zbog Srbije!

"Poziv u reprezentaciju je ostvarenje sna": Rastao u dijaspori, zvala ga Kanada, ali sve je odbio zbog Srbije!

Mondo 16.09.2022
Stefan Mitrović je istakao da je presrećan i ponosan što će biti deo reprezentacije Srbije na predstojećem okupljanju nacionalnog tima. Stefan Mitrović je istakao da je presrećan i ponosan što će biti deo reprezentacije Srbije na predstojećem… »
Selektor Stojković objavio spisak igrača za utakmice protiv Švedske i Norveške

Selektor Stojković objavio spisak igrača za utakmice protiv Švedske i Norveške

Novi magazin 16.09.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković objavio je danas spisak igrača za predstojeće utakmice u Ligi nacija protiv Švedske i Norveške. Na spisku su golmani: Vanja Milinković-Savić, Marko Dmitrović i Marko Ilić. Odbrambeni… »
Stojković izabrao igrače za Ligu nacija: Dvojica debitanata in, tandem startera out

Stojković izabrao igrače za Ligu nacija: Dvojica debitanata in, tandem startera out

Danas 16.09.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije objavio spisak kandidata za mečeve sa Švedskom (24. septembar) i Norveškom (27.9). Prema ranijim najavama, Dragan Stojković odlučio je da pruži šansu dvojici debitanata – Srđanu Babiću iz Almerije i… »
Ovo je poslednji piksijev spisak pred Katar: Selektor pozvao dva debitanta, za Srbiju ne igraju dvojica važnih igrača!

Ovo je poslednji piksijev spisak pred Katar: Selektor pozvao dva debitanta, za Srbiju ne igraju dvojica važnih igrača!

Mondo 16.09.2022
Reprezentaciju čekaju mečevi protiv Švedske u Beogradu (24. septembar) i Norveške u Oslu tri dana kasnije. Reprezentaciju čekaju mečevi protiv Švedske u Beogradu (24. septembar) i Norveške u Oslu tri dana kasnije. Selektor fudbalske reprezentacije… »
Piksi pozvao dva debitanta: Objavio spisak pred važne mečeve Lige nacija

Piksi pozvao dva debitanta: Objavio spisak pred važne mečeve Lige nacija

Nova 16.09.2022
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković objavio je spisak igrača za predstojeće mečeve u Ligi nacija protiv Švedske (24. septembar – Beograd) i Norveške (27. septembar – Oslo). Debitovaće u dresu Srbije mladi Stefan Mitrović, fudbaler… »
Stojkovićev spisak za Ligu nacija: Eraković, Mitrović…

Stojkovićev spisak za Ligu nacija: Eraković, Mitrović…

Sport klub 16.09.2022
Srbija će 24. septembra u Beogradu igrati protiv Švedske, a tri dana kasnije gostovaće selekciji Norveške u Oslu. Selektor Srbije Dragan Stojković saopštio je spisak igrača na koje računa za mečeve Lige nacija protiv Švedske i Norveške. Na… »
Zašto Piksi nije pozvao Rajkovića i ko će biti prvi golman Srbije

Zašto Piksi nije pozvao Rajkovića i ko će biti prvi golman Srbije

Nova 16.09.2022
Selektor imao dobar razlog. Selektor Dragan Stojković Piksi saopštio je spisak igrača za predstojeće obaveze Srbije u Ligi nacija, a u oči upada da na njemu nema prvog golmana Predraga Rajkovića. Međutim, nisu u pitanju nikakvi eksperimetni, već… »
Piksi otkrio karte - Dvojica debitanata napadaju Skandinavce!

Piksi otkrio karte - Dvojica debitanata napadaju Skandinavce!

Sportske.net 16.09.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je spisak igrača na koje računa za utakmice Lige nacija protiv Švedske 24. septembra u Beogradu i Norveške tri dana kasnije u Oslu. Na spisku su dvojica debitanata, štoper… »
Ovo su momci izabrani za odlučujuće utakmice u ligi nacija: Piksi objavio spisak pozvanih za mečeve sa Švedskom i…

Ovo su momci izabrani za odlučujuće utakmice u ligi nacija: Piksi objavio spisak pozvanih za mečeve sa Švedskom i…

Hot sport 16.09.2022
Tu su i neka nova imena. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, objavio je spisak igrača na koje će računati za preostala dva duela u okviru grupne faze Lige nacija. Srbija će prvo igrati u Beogradu protiv Švedske 24… »
Predrag rajković nije na piksijevom spisku: Saznajte i koji je razlog ovakve odluke selektora!

Predrag rajković nije na piksijevom spisku: Saznajte i koji je razlog ovakve odluke selektora!

Hot sport 16.09.2022
Nema prostora za brigu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, objavio je spisak pozvanih fudbalera za septembarsku akciju u Ligi nacija. Ono što je posebno zapalo za oko je činjenica da na spisku nema Predraga Rajkovića… »
Piksi saopštio spisak za Švedsku i Norvešku: Ima novihi mena, ali su tu i oni najjači

Piksi saopštio spisak za Švedsku i Norvešku: Ima novihi mena, ali su tu i oni najjači

Euronews 16.09.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Sbije, Dragan Stojković, saopštio je danas spisak igrača na koje računa za predstojeće mečeve protiv Švedske (27. septembar) i Norveške (27. septembar) u ovkiru Lige nacija. Prvi duel se igra u Beogradu, drugi u… »
Stojkovićev spisak za Ligu nacija: Eraković, Mitrović…

Stojkovićev spisak za Ligu nacija: Eraković, Mitrović…

N1 Info 16.09.2022
Srbija će 24. septembra u Beogradu igrati protiv Švedske, a tri dana kasnije gostovaće selekciji Norveške u Oslu. Selektor Srbije Dragan Stojković saopštio je spisak igrača na koje računa za mečeve Lige nacija protiv Švedske i Norveške. Na… »
Babić i Mitrović nova lica - Piksi bira Orlove za Švedsku i Norvešku

Babić i Mitrović nova lica - Piksi bira Orlove za Švedsku i Norvešku

Sportski žurnal 16.09.2022
Dragan Stojković, selektor Srbije, okupio članove stručnog štaba uoči početka priprema u ponedeljak. Uoči početka priprema za poslednje dve utakmice u Ligi nacija protiv Švedske 24. septembra u Beogradu i Norveške tri dana kasnije u Oslu, Dragan… »

Vesti dana »