Povezane vesti

Nakon ispovesti ivana marinkovića oglasila se Marija Kulić Priznala da je sve istina, evo kako je došlo do sukoba sa Tijanom…

Nakon ispovesti ivana marinkovića oglasila se Marija Kulić Priznala da je sve istina, evo kako je došlo do sukoba sa Tijanom…

Kurir 16.09.2022
Ivan Marinković je u emisiji "Gledanje snimaka" u velikoj ispovesti progovorio o Miljani Kulić i njihovom sinu Željku. On je otkrio kako su ga Kulići dočekali u Nišu, kad je išao da bliže upozna svog sina Željka, a tim povodom se sada oglasila… »
Ivan Marinković priznao da ne doživljava Željka kao sina! (VIDEO)

Ivan Marinković priznao da ne doživljava Željka kao sina! (VIDEO)

Svet plus 16.09.2022
Ivan Marinković progovrio o odnosu sa Miljanom Kulić, pa priznao da ne doživljava Željka kao sina. Nemam osećaj prema tom detetu... Voditelj Milan Milošević je nakon odgledanog priloga u kom razgovaraju Uroš Ćertić i Marinković, reč dao Ivanu… »
Došao sam da vidim dete, njena sestra me napala! Ivan Marinković o odnosu s Miljanom Kulić i sinom - Tad je počeo pakao!

Došao sam da vidim dete, njena sestra me napala! Ivan Marinković o odnosu s Miljanom Kulić i sinom - Tad je počeo pakao!

Mondo 16.09.2022
Ivan Marinković je do detalja izneo šta se dešavalo u protekle tri godine, koliko ima da je dobio sina s Miljanom Kulić. Ivan Marinković je do detalja izneo šta se dešavalo u protekle tri godine, koliko ima da je dobio sina s Miljanom Kulić… »
Nemam osećaj prema tom detetu Potresna ispovest Ivana Marinkovića, otkrio šok detalje odnosa sa Kulićkom

Nemam osećaj prema tom detetu Potresna ispovest Ivana Marinkovića, otkrio šok detalje odnosa sa Kulićkom

Alo 16.09.2022
Progovorio o svemu, bez dlake na jeziku. Ivan Marinković, koji je ušao u rijaliti Zadruga, progovorio je bez dvoumljena o odnosu sa Miljanom Kulić, šta oseća prema sinu Željku i kako su ga Kulićevi dočekali u Nišu, kada je otišao sinu na… »

Vesti dana »