Povezane vesti

Ćerkica mi je u lokvi krvi ležala pod kombijem: Ispovest oca devojčice koja je poginula na Karaburmi jeziv prizor na mestu…

Ćerkica mi je u lokvi krvi ležala pod kombijem: Ispovest oca devojčice koja je poginula na Karaburmi jeziv prizor na mestu…

Kurir 16.09.2022
Šta god mi sada rekli ili uradili, našeg deteta više nema i nikada se neće vratiti. Stajali smo tu u šoku, kombi nam je pregazio dete pred očima i to dok se igralo s drugom decom ispred kuće. Ovima rečima počinje ispovest porodica devojčice… »
Nje više nema i ništa je neće vratiti! Roditelji devojčice (3) koju je kombi usmrio na Karaburmi: Bila je najmlađa i…

Nje više nema i ništa je neće vratiti! Roditelji devojčice (3) koju je kombi usmrio na Karaburmi: Bila je najmlađa i…

Kurir 16.09.2022
Trogodišnja devojčica I.H. (3) nastradala je juče kad je na nju naleteo kombi u Kornatskoj ulici na Karaburmi, njeni roditelji su još u šoku i kažu da je obdukcija u toku. - Moja snajka je zgrabila, ja sam bio u šoku. Nisam znao šta da radim. Moj… »
Ovo je devojčica (3) koja je poginula na Karaburmi: Roditelji u očaju lomili sve pred sobom, čeka se saslušanje vozača

Ovo je devojčica (3) koja je poginula na Karaburmi: Roditelji u očaju lomili sve pred sobom, čeka se saslušanje vozača

Blic 16.09.2022
Na Karaburmi je došlo do sabraćajne nesreće u kojoj je stradala trogodišnja devojčica. Kako je rekao stric devojčice Idrizaj Emre, ona se kao i svakog dana igrala pored ulice, kada je na nju naišao kombi. Dete je sa teškim povredama hitno… »
"Udario je, vratio se, pa je opet: Udario!" Vozač nije čuo vapaje strica, usmrtio devojčicu (3) pred kućom na Karaburmi…

"Udario je, vratio se, pa je opet: Udario!" Vozač nije čuo vapaje strica, usmrtio devojčicu (3) pred kućom na Karaburmi…

Blic 15.09.2022
Na Karaburmi je došlo do sabraćajne nesreće u kojoj je stradala trogodišnja devojčica. Kako je rekao stric devojčice Idrizaj Emre, ona se kao i svakog dana igrala pored ulice, kada je na nju naišao kombi. - Kombi je prevozio brzu poštu, koja se… »

Vesti dana »