Povezane vesti

Pešić žestoko brani igrače: Ne može 10 minuta protiv Italije da izbriše sve

Pešić žestoko brani igrače: Ne može 10 minuta protiv Italije da izbriše sve

Nova 16.09.2022
Pešić konačno progovorio. Selektor reprezentacije srbije Svetislav Pešić po prvi put se obratio javnosti posle debakla reprezentacije na Evropskom prvenstvu. On je u razgovoru za sajt KSS-a pokušao d aiznese svoje viđenje lošeg rezultata Srbije na… »
Pešić: Svestan sam odgovornosti, ali čvrsto stojim iza svojih odluka

Pešić: Svestan sam odgovornosti, ali čvrsto stojim iza svojih odluka

Novi magazin 16.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je danas da su svi razočarani i tužni zbog eliminacije u osmini finala Evropskog prvenstva, da je svestan odgovornosti, ali da ga ne pogađaju kritike i omalovažavanja i da neće… »
Svetislav Pešić: Ne dotiču me kritike i omalovažavanja, neću odustati od svojih principa

Svetislav Pešić: Ne dotiču me kritike i omalovažavanja, neću odustati od svojih principa

Danas 16.09.2022
Košarkaši Srbije doživeli su rezultatski debakl na Evropskom prvenstvu, eliminacijom u osmini finala. Svetislav Pešić, selektor naše reprezentacije, sačekao je nekoliko dana kako bi se emocije slegle, a potom se oglasio, poručivši da ga ne… »
Prvi put nakon Evrobasketa oglasio se Svetislav Pešić: „Da bude jasno, nikada neću odustati od svojih principa, načina…

Prvi put nakon Evrobasketa oglasio se Svetislav Pešić: „Da bude jasno, nikada neću odustati od svojih principa, načina…

Hot sport 16.09.2022
Opširan intervju selektora. Prerano je reprezentacija Srbije morala da pakuje kofere sa ovogodišnjeg Evrobasketa. Već u osmini finala naša ekipa zaustavljena je od selekcije Italije. Svoje utiske i zapažanja za sajt KSS izneo je i selektor Svetislav… »
"Ponosan sam i ne odustajem": Svetislav Pešić se oglasio posle lošeg rezultata košarkaša na EP

"Ponosan sam i ne odustajem": Svetislav Pešić se oglasio posle lošeg rezultata košarkaša na EP

Euronews 16.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislav Pešić oglasio se prvi put od eliminacije sa Evropskog prvenstva i svu odgovornost pruzeo na sebe. Iskusni stručnjak je naglasio da je nacionalni tim bio suočen sa velikim problemima, ali da je i… »

Vesti dana »