Povezane vesti

"Napastovao me, masturbirao je ispred mene"! Ava Karabatić prijavila stanodavca (61) policiji! A evo šta on tvrdi! Drama

"Napastovao me, masturbirao je ispred mene"! Ava Karabatić prijavila stanodavca (61) policiji! A evo šta on tvrdi! Drama

Kurir 16.09.2022
Ava Karabatić (34) i njen otac Ivica Karabatić prošli su navodni teror stanodavca koji je seksualno uznemiravao Avu. Nakon što joj je Instagram hakovan, Ava je počela da preteruje sa sa alkoholom, a preživela je pravu dramu sa stanodavcem kojeg su… »
Propila se, pravila skandale, SAD prijavila seksualno zlostavljanje! Ava Karabatić očajna - Iskoristio je moju slabost!

Propila se, pravila skandale, SAD prijavila seksualno zlostavljanje! Ava Karabatić očajna - Iskoristio je moju slabost!

Mondo 16.09.2022
Ava Karabatić i njen otac, koji je smršao 17 kila za mesec dana, preživeli su dramu sa stanodavcem u Splitu. Ava Karabatić i njen otac, koji je smršao 17 kila za mesec dana, preživeli su dramu sa stanodavcem u Splitu. Ava Karabatić, koju godinama… »
"Samozadovoljavao se ispred mene": Ava Karabatić prijavila stanodavca policiji: Starleta i otac preživeli pravu dramu

"Samozadovoljavao se ispred mene": Ava Karabatić prijavila stanodavca policiji: Starleta i otac preživeli pravu dramu

Blic 16.09.2022
Starleta Ava Karabatić (34) i njen otac Ivica Karabatić preživela su navodno pravu dramu sa stanodavcem kojeg su prijavili policiji zbog uznemiravanja. "Ova osoba je napravila nešto neprimereno. Nije me fizički napastovao, više psihički. Posledice… »

Vesti dana »