Povezane vesti

Mitrović šokirao novom pesmom o Baki Prasetu: „To ti je za rođendan“ VIDEO

Mitrović šokirao novom pesmom o Baki Prasetu: „To ti je za rođendan“ VIDEO

Nova 16.09.2022
Rat među njima ne jenjava. Vlasnik televizije „Pink“ Željko Mitrović i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, već danima su u medijskom ratu. Oni su izneli niz gnusnih optužbi jedan na račun drugog, a Mitrović je objavio i skandaloznu… »
"Robija ti se smeši": Željko Mitrović objavio pesmu na rođendan Bake Praseta: "Pripremio sam poklon za tebe"

"Robija ti se smeši": Željko Mitrović objavio pesmu na rođendan Bake Praseta: "Pripremio sam poklon za tebe"

Blic 16.09.2022
Vlasnik televizije "Pink" Željko Mitrović i jutjuber Baka Prase već nedeljama su u medijskom ratu. Baka Prase danas slavi rođendan, a Mitrović mu je na poseban način čestitao rođendan. "Kriminalci su hteli da prodaju Baku Praseta za 300.000"… »
"Kriminalci su hteli da prodaju Baku Praseta za 300.000": Željko Mitrović objavio šok prepisku: "Nude mi saradnju, svi će…

"Kriminalci su hteli da prodaju Baku Praseta za 300.000": Željko Mitrović objavio šok prepisku: "Nude mi saradnju, svi će…

Blic 16.09.2022
Vladnik televizije "Pink", Željko Mitrović, koji je u medijskom sukobu sa jutjuberom Bogdanom Ilićem, napisao je da su ga navodno kontaktirali kriminalci koji su navodno sarađivali sa jutjuberom Bogdanom Ilićem, te je objavio prepisku. (FOTO) Baka… »
"Bakini kriminalci mi nude da ga izdaju!" Željko Mitrović objavio šok prepisku: Hteli su da ga prodaju za 300.000

"Bakini kriminalci mi nude da ga izdaju!" Željko Mitrović objavio šok prepisku: Hteli su da ga prodaju za 300.000

Kurir 16.09.2022
Rat između Željka Mitrovića i Bake Praseta traje skoro mesec dana, a oni na svojim mrežama redovno se oglašavaju povodom toga. Sada je vlasnik televizije "Pink" objavio da su ga navodno kontaktirali kriminalci koji su sarađivali sa jutjuberom… »

Vesti dana »