Povezane vesti

„Zaplakao sam kad sam video ćerku“: Slobodana je mladić satima držao kao taoca

„Zaplakao sam kad sam video ćerku“: Slobodana je mladić satima držao kao taoca

Nova 16.09.2022
Slobodan Trifunović, vlasnik automehaničarske radnje u Ulici Vojvode Micka Krstića na Karaburmi, peživeo je u četvrtak pravi pakao jer mu je komšija Stevan J. (28) četiri sata je držao oštricu skalpela na vratu. Kako je Trifunović ispričao… »
"Rekao SAM mu: Ili me pusti ili me ubij, nemoj me mučiti" Potresna ispovest taoca iz automehaničarske radnje na…

"Rekao SAM mu: Ili me pusti ili me ubij, nemoj me mučiti" Potresna ispovest taoca iz automehaničarske radnje na…

Blic 16.09.2022
Slobodan Trifunović koji je juče bio zatočen u svojoj automehaničarskoj radnji u beogradskom naselju Karaburma ispričao je da je srećan što je uspeo da izađe živ iz drame koja je trajala satima. Podsetimo, komšija S.J. (26) juče je zatočio… »
"Stavio mi je nož pod grlo, rekao sam: Ubij me, ne muči me!" Potresna ispovest automehaničara posle talačke krize

"Stavio mi je nož pod grlo, rekao sam: Ubij me, ne muči me!" Potresna ispovest automehaničara posle talačke krize

Mondo 16.09.2022
Slobodan Trifunović automehaničar sa Karaburme, jedva je spasao glavu, kada mu je komšija uleteo u radnju i prislonio nož na grlo. Slobodan Trifunović automehaničar sa Karaburme, jedva je spasao glavu, kada mu je komšija uleteo u radnju i prislonio… »

Vesti dana »