Povezane vesti

Osigurala sam se, možete da mi pop**ite k***c ove godine! Maja Marinković skočila na Aleks i progovorila o honoraru!

Osigurala sam se, možete da mi pop**ite k***c ove godine! Maja Marinković skočila na Aleks i progovorila o honoraru!

Mondo 16.09.2022
Maja Marinković u šestoj sezoni Zadruge žešća nego ikad. Maja Marinković u šestoj sezoni Zadruge žešća nego ikad. Maja Marinković i Aleksandra Nikolić nisu lepo započele "druženje" u Zadruzi, pa je već usledilo nekoliko skandala, a… »
Diskvalifikacija? Maji Marinković preti ozbiljna kazna! Otkrila tajnu o svom ugovoru u "Zadruzi 6", pa nasrnula na Aleksandru

Diskvalifikacija? Maji Marinković preti ozbiljna kazna! Otkrila tajnu o svom ugovoru u "Zadruzi 6", pa nasrnula na Aleksandru

Blic 16.09.2022
Starleta Maja Marinković uradila je ono što je strogo zabranjeno u "Zadruzi", zbog čega bi mogla da bude kažnjena ili čak diskvalifikovana. Maja je, naime, otkrila detalje ugovora tokom svađe sa Aleksandrom Nikolić. Dalla i Car će grebati na… »
Maja otkrila tajnu o svom ugovoru u zadruzi! Mislila je da provocira Aleksandru, a onda se ispalila! Čeka je kazna? (video)

Maja otkrila tajnu o svom ugovoru u zadruzi! Mislila je da provocira Aleksandru, a onda se ispalila! Čeka je kazna? (video)

Kurir 16.09.2022
Maja Marinković dugo je pregovarala za ulazak u "Zadrugu 6", a sada je otkrila detalje ugovora tokom svađe sa Aleksandrom Nikolić. Maja je od samog starta "Zadruge 6" provocirala Aleksandru Nikolić, a kada je Dejanova devojka otkrila da je… »
"Maja Marinković ima fetiš NA oženjene": Voditelj potkačio starletu zbog sramnog ponašanja: "Znam je dobro, ona sebe više…

"Maja Marinković ima fetiš NA oženjene": Voditelj potkačio starletu zbog sramnog ponašanja: "Znam je dobro, ona sebe više…

Blic 16.09.2022
Dragan Marinković Maca progovorio je o ulozi voditelja u rijalitiju "Zadruga", gde je najavio povratak nakon pauze. On je otvoreno izneo svoje mišljenje o kontroverznoj učesnici Maji Marinković i prokomentarisao njen ulazak, kao i flertovanje sa… »
Ni Ona sebe više ne prepoznaje u ogledalu! Maca bez dlake na jeziku opleo po Maji Marinković - Nismo mi iz istog filma!

Ni Ona sebe više ne prepoznaje u ogledalu! Maca bez dlake na jeziku opleo po Maji Marinković - Nismo mi iz istog filma!

Mondo 16.09.2022
Dragan Marinković Maca prokomentarisao je svom stilu Maju i njene "akcije". Dragan Marinković Maca prokomentarisao je svom stilu Maju i njene "akcije". Maja Marinković je ovih dana glavna tema u Zadruzi, pa je njenu pojavu i ponašanje prokomentarisao… »
Maja ima fetiš na oženjene Maca žestoko osuo paljbu po Marinkovićki: Nisam ljubitelj takvih devojčica

Maja ima fetiš na oženjene Maca žestoko osuo paljbu po Marinkovićki: Nisam ljubitelj takvih devojčica

Alo 16.09.2022
On je otvoreno izneo svoje mišljenje o kontroverznoj učesnici. Dragan Marinković Maca progovorio je o ulozi voditelja u rijalitiju "Zadruga", gde je najavio povratak nakon pauze. On je otvoreno izneo svoje mišljenje o kontroverznoj učesnici sa kojom… »

Vesti dana »