Povezane vesti

Orbanu odluka EP dosadan vic, Vučić saoseća i kaže – ja im se otkad ne pravdam

Orbanu odluka EP dosadan vic, Vučić saoseća i kaže – ja im se otkad ne pravdam

N1 Info 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je mađarskog premijera Viktora Orbana. Vučić je Orbana odlikovao Ordenom Republike Srbije na velikoj ogrlici u znak čvrstog prijateljstva. Kratko su se obratili brojnim medijima, a zatim, kako su rekli, na… »
Čitajte u “Vestima”: Komšije se pomažu

Čitajte u “Vestima”: Komšije se pomažu

Vesti online 16.09.2022
Predsednik Aleksandar Vučić odlikovao je u Beogradu Ordenom Republike Srbije na velikoj ogrlici mađarskog premijera Viktora Orbana, koji je istakao da naši narodi i države moraju biti prijatelji. Opširnije čitajte u sutrašnjem izdanju “Vesti”… »
Vučić: Ako Evropska unija 30. septembra odluči da zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod, gasa nema

Vučić: Ako Evropska unija 30. septembra odluči da zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod, gasa nema

Insajder 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ako krajem septembra Evropski savet i Evropska komisija donesu odluku da ograniče cenu gasa Rusiji ta zemlja može da isključi gasovod za Evropu i gasa neće biti, bez obzira koliko košta. „Biće… »
Vučić: Ako EU zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod, gasa neće biti

Vučić: Ako EU zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod, gasa neće biti

Biznis.rs 16.09.2022
ljudima bi bilo lakše sa ograničenim cenama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u petak da ako krajem septembra Evropski savet i Evropska komisija donesu odluku o ograničenju cene gasa Rusiji, ta zemlja može da isključi gasovod za Evropu i… »
Orban u Beogradu: Evropljani su energetski patuljci koji uvode sankcije ekonomskom džinu

Orban u Beogradu: Evropljani su energetski patuljci koji uvode sankcije ekonomskom džinu

Glas Amerike 16.09.2022
BEOGRAD - "Lako je krojiti politiku sankcija iz Pariza, Brisela i Berlina, ali smo mi bliže sankcionisanoj zemlji - Rusiji i ko je bliži, više i trpi, pa nije čudno da je mađarski stav daleko od briselskog 2.000 kilometara", izjavio je premijer… »
"Biće nestašice hrane ne samo U Africi, već i U drugim delovima sveta": Predsednik Vučić o posledicama predstojećih…

"Biće nestašice hrane ne samo U Africi, već i U drugim delovima sveta": Predsednik Vučić o posledicama predstojećih…

Blic 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je u ovim teškim vremenima, posebno ona koja predstoje, važno imati prijatelja, kakvog imamo u Mađarskoj. Vučić je, povodom uručenja ordena mađarskom premijeru Viktoru Orbanu, kazao da je… »
Vučić: Ako EU zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod – gasa nema

Vučić: Ako EU zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod – gasa nema

N1 Info 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je ako krajem septembra Evropski savet i Evropska komisija donesu odluku da ograniče cenu gasa Rusiji da ta zemlja može da isključi gasovod za Evropu i gasa neće biti, bez obzira koliko košta. „Biće… »
Predsednik Vučić: Predstoji nam jesen i zima sa mnogo problema! Očekuje nas povećanja plata i penzija, pred nama velika…

Predsednik Vučić: Predstoji nam jesen i zima sa mnogo problema! Očekuje nas povećanja plata i penzija, pred nama velika…

Kurir 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima iz predsedništva nakon odlikovanja premijera Mađarske Viktora Orbana i govori o energetskoj krizi sa kojom se suočava ceo svet i drugim aktuelnim temama. - Osim priznanja koje je Orban… »
Predsednik Vučić: Ako EU odluči da zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod - gasa nema

Predsednik Vučić: Ako EU odluči da zamrzne cenu gasa Rusiji i ona isključi gasovod - gasa nema

Kurir 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas ako krajem septembra Evropski savet i Evropska komisija donesu odluku da ograniče cenu gasa Rusiji da ta zemlja može da isključi gasovod za Evropu i gasa neće biti, bez obzira koliko košta. "Biće… »
Orban: Energetski patuljci uvode sankcije džinu, mi koji smo bliže trpimo više

Orban: Energetski patuljci uvode sankcije džinu, mi koji smo bliže trpimo više

N1 Info 16.09.2022
Predsednik Mađarkse Viktor Orban istakao je danas u Beogradu, gde ga je odlikovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da su Evropljani energetski patuljci, koji uvode snakcije ekonomskom džinu i da te sankcije štete svima, a da se uči da sankcije… »
"Lako je krojiti politiku iz Pariza i Berlina" Orban oštro o Zapadu: Mi smo patuljci koji uvode sankcije energetskom džinu!

"Lako je krojiti politiku iz Pariza i Berlina" Orban oštro o Zapadu: Mi smo patuljci koji uvode sankcije energetskom džinu!

Srbija danas 16.09.2022
Mađarski premijer Viktor Orban trenutno je u poseti Srbiji, gde se tokom svog obraćanja dotakao sankcija koje je EU uvela Rusiji zbog invazije na Ukrajinu, a protiv kojih je Budimpešta bila najglasnija u evropskom bloku. Orban je naglasio da zbog… »

Vesti dana »