Povezane vesti

Centar Beograda zatvoren za saobraćaj tokom vikenda, izmenjene trase gradskog prevoza

Centar Beograda zatvoren za saobraćaj tokom vikenda, izmenjene trase gradskog prevoza

RTS 16.09.2022
Tokom vikenda u Beogradu se očekuju brojna okupljanja, pa će mnoge linije javnog gradskog prevoza biti izmenjene. Pojedine ulice u centru grada zatvorene za saobraćaj. U subotu se, od 10 časova, ispred Skupštine Srbije održava promocija najmlađih… »
Vučić stavio tačku na priču o evroprajdu! Evo koja je poslednja odluka države

Vučić stavio tačku na priču o evroprajdu! Evo koja je poslednja odluka države

Srbija danas 16.09.2022
Kada je u pitanju šetnja povodom Evroprajda, mislim da će se poštovati zakon i odluka MUP, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako je rekao, "neću da se bavim pokvareno nametnutom temom srpskom narodu". - I oni koji su za, i oni koji su… »
Uputstva za učesnike i učesnice Prajd šetnje: Šta da radite ako vas policija liši slobode?

Uputstva za učesnike i učesnice Prajd šetnje: Šta da radite ako vas policija liši slobode?

Danas 16.09.2022
Beogradski centar za ljudska prava objavio je smernice o pravima koje imaju sve osobe koje policija liši sobode, navodi Udruženje Da se zna! na svom Instagram profile i savetuje da svi koji sutra dođu na Prajd šetnju zapamte ta prava ili ih sačuvaju… »
Generalna proba svečane promocije nove klase oficira Vojske Srbije

Generalna proba svečane promocije nove klase oficira Vojske Srbije

RTS 16.09.2022
Povećano je interesovanje mladih za dobrovoljno služenje vojnog roka, i ono je najveće u poslednjih pet ili šest godina, rekao je ministar odbrane Nebojša Stefanović posle generalne probe svečane promocije nove klase oficira Vojske Srbije. Biće… »
Održana generalna proba promocije oficira, Stefanović: Najveće interesovanje za vojsku poslednjih godina

Održana generalna proba promocije oficira, Stefanović: Najveće interesovanje za vojsku poslednjih godina

Euronews 16.09.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović rekao je danas da je povećano interesovanje mladih za dobrovoljno služenje vojnog roka, i da je ono najveće u poslednjih 5 ili 6 godina. On je to rekao nakon generalne probe svečane promocije nove klase oficira… »
Važno da imamo prijatelja u ovim teškim vremenima

Važno da imamo prijatelja u ovim teškim vremenima

Politika 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je u ovim teškim vremenima, posebno ona koja predstoje, važno imati prijatelja, kakvog imamo u Mađarskoj. Vučić je, povodom uručenja ordena mađarskom premijeru Viktoru Orbanu, kazao da je… »
Stefanović: Najveće interesovanje za vojsku poslednjih godina

Stefanović: Najveće interesovanje za vojsku poslednjih godina

Dnevnik 16.09.2022
BEOGRAD: Ministar odbrane Nebojša Stefanović rekao je danas da je povećano interesovanje mladih za dobrovoljno služenje vojnog roka, i da je ono najveće u poslednjih 5 ili 6 godina. On je to rekao nakon generalne probe svečane promocije nove klase… »
Organizatori Prajda ne odustaju od šetnje, Vulin ne popušta, a Vučić „diže ruke“

Organizatori Prajda ne odustaju od šetnje, Vulin ne popušta, a Vučić „diže ruke“

N1 Info 16.09.2022
Organizatori Evroprajda predali su Vladi Srbije peticiju sa 27.000 potpisa u kojoj od predsednika i premijerke traže da omoguće održavanje te manifestacije. Od šetnje ne odustaju i kažu da je MUP obavešten o novoj ruti - od Ustavnog suda do… »
Vučić o šetnji u okviru „Evroprajda“: Poštovaće se zakon i odluka MUP

Vučić o šetnji u okviru „Evroprajda“: Poštovaće se zakon i odluka MUP

Sputnik 16.09.2022
Kada je u pitanju šetnja u okviru "Evroprajda" mislim da će se poštovati zakon i odluka Ministarstva unutrašnjih poslova, kazao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Mislim da će se poštovati zakon i odluke Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Vučić: Neću da se bavim Evroprajdom, to je pokvareno nametnuta tema

Vučić: Neću da se bavim Evroprajdom, to je pokvareno nametnuta tema

N1 Info 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se poštovati zakon i odluke MUP-a u vezi sa šetnjom na Evroprajdu u Beogradu, najavljenom za sutra. Vučić je na televiziji Pink rekao da neće time da se bavi. „Neću da se bavim tom temom… »
Vučić o Prajd šetnji: Mislim da će se poštovati zakon i odluke MUP-a

Vučić o Prajd šetnji: Mislim da će se poštovati zakon i odluke MUP-a

Danas 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom sutrašnjeg održavanja šetnje u okviru manifestacije Evroprajd, rekavši da “misli” da će se poštovati zakon i odluke Ministarstva unutrašnjih poslova, piše Nova.rs. “Stvarno nisam ulazio… »
Vučić: O šetnji na Evroprajdu odlučuje MUP, za mene je to periferna tema

Vučić: O šetnji na Evroprajdu odlučuje MUP, za mene je to periferna tema

Radio 021 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se poštovati zakon i odluke MUP-a u vezi sa šetnjom na Evroprajdu u Beogradu, najavljenom za sutra. Vučić je na televiziji Pink rekao da neće time da se bavi. "Neću da se bavim tom temom… »
Vučić prisustvuje sutra na svečanosti povodom promocije najmlađih oficira Vojske Srbije

Vučić prisustvuje sutra na svečanosti povodom promocije najmlađih oficira Vojske Srbije

Danas 16.09.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće svečanosti povodom promocije najmlađih oficira Vojske Srbije, saopšteno je iz njegovog kabineta. U subotu, 17. septembra 2022. godine, u 10.00 časova, ispred Doma Narodne skupštine… »
Vučić o Prajdu: Mislim da će se poštovati odluka MUP-a

Vučić o Prajdu: Mislim da će se poštovati odluka MUP-a

Dnevnik 16.09.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas povodom najvljene šetnje tokom Evroprajda da misli da će se sutra poštovati zakon i odluka MUP-a. On je rekao i da ne želi da se bavi tom temom. "Neću da se bavim pokvareno nametnutom… »
Predsednik Srbije: Neću da se bavim temom održavanja Evroprajda

Predsednik Srbije: Neću da se bavim temom održavanja Evroprajda

Insajder 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas za TV Pink da neće da se bavi temom održavanja Evroprajda, tom, kako je rekao, "pokvareno nametnutom temom srpskom narodu, onima koji su za i onima koji su dramatično protiv". Vučić je rekao da se… »
Predsednik Vučić o šetnji u okviru Evroprajda: Mislim da će se poštovati zakon i odluka MUP-a

Predsednik Vučić o šetnji u okviru Evroprajda: Mislim da će se poštovati zakon i odluka MUP-a

Kurir 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da misli da će se poštovati odluka MUP-a kada je reč o najavljenoj šetnji u okviru "Evroprajda". - Mislim da će se sutra poštovati zakon i odluka ministarstva unutrašnjih poslova. Ne bih ulazio u… »
Organizatori Prajda posle Vučićeve izjave: Podneli smo novu žalbu sudu

Organizatori Prajda posle Vučićeve izjave: Podneli smo novu žalbu sudu

Nova 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, dan uoči održavanja šetenje u okviru manifestacije Evroprajd, da će se odluke Ministarstva unutrašnjih poslova poštovati, te da je ova tema veštački nametnuta narodu u Srbiji. Da li ova izjava… »
Vučić o evroprajdu: Poštovaće se odluka MUP-a

Vučić o evroprajdu: Poštovaće se odluka MUP-a

Mondo 16.09.2022
Predsednik Srbije oglasio se povodom održavanja Evroprajda. Predsednik Srbije oglasio se povodom održavanja Evroprajda. Predsednik Srbije Aleksanar Vučić rekao je šta misli o odluci MUP da se zabrani Evroprajd, kao i o najavi organizatora da će ipak… »
Vučić se oglasio o šetnji za Evroprajd: Odluke MUP će se poštovati

Vučić se oglasio o šetnji za Evroprajd: Odluke MUP će se poštovati

Nova 16.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom sutrašnjeg održavanja šetnje u okviru manifestacije Evroprajd. Vučić je rekao da “misli” da će se poštovati zakon i odluke Ministarstva unutrašnjih poslova. “Stvarno nisam ulazio i sve… »

Vesti dana »