Povezane vesti

Putin otkrio pravi razlog: Evo zašto je poslao trupe u Ukrajinu, nema veze samo sa Donbasom! Kijev ovo može da očekuje…

Putin otkrio pravi razlog: Evo zašto je poslao trupe u Ukrajinu, nema veze samo sa Donbasom! Kijev ovo može da očekuje…

Kurir 16.09.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin optužio je Zapad da želi da rasparča Rusiju dodavši da je trupe poslao u Ukrajinu kako bi to sprečio. Govoreći na samitu Šangajske saradnje, Putin je zapretio udarima na ukrajinsku infrastrukturu. "Videćemo kako će… »
Kijev ne želi pregovore! Šok tvrdnje Putina tokom posete bliskom savezniku - "Oni žele da ostvare ciljeve vojnim putem!"

Kijev ne želi pregovore! Šok tvrdnje Putina tokom posete bliskom savezniku - "Oni žele da ostvare ciljeve vojnim putem!"

Mondo 16.09.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin je izjavio da će učiniti sve što može da bi se rat u Ukrajini što pre okončao, ali je dodao da Kijev navodno ne želi da pregovara, već želi da svoje ciljeve ostvari vojnim putem na bojnom polju! Predsednik Rusije… »
Putin rekao da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

Putin rekao da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

Insajder 16.09.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je danas indijskom premijeru Narendri Modiju da želi "što je moguće pre" da završi sukob u Ukrajini izrazivši razumevanje za "zabrinutost" Indije oko tog pitanja. "Znam vaš stav oko sukoba u Ukrajini, vašu… »
"Želimo da se sve okonča što pre je moguće": Indijski premijer rekao Putinu da sada nije vreme za ratovanje, ovako mu je…

"Želimo da se sve okonča što pre je moguće": Indijski premijer rekao Putinu da sada nije vreme za ratovanje, ovako mu je…

Blic 16.09.2022
Premijer Indije Narendra Modi rekao je danas ruskom predsedniku Vladimiru Putinu da sada nije vreme za ratovanje, pošto nestašica hrane, đubriva i goriva, predstavlja jednu od glavnih problema u svetu. - Znam samo da današnja era nije era rata, i… »
Putin rekao Modiju da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

Putin rekao Modiju da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

Novi magazin 16.09.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je danas indijskom premijeru Narendri Modiju da želi "što je moguće pre" da završi sukob u Ukrajini izrazivši razumevanje za "zabrinutost" Indije oko tog pitanja. "Znam vaš stav oko sukoba u Ukrajini, vašu… »
Putin rekao da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

Putin rekao da Rusija želi da završi rat u Ukrajini što je pre moguće

N1 Info 16.09.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je indijskom premijeru Narendri Modiju da želi "što je moguće pre" da završi sukob u Ukrajini izrazivši razumevanje za "zabrinutost" Indije oko tog pitanja. „Znam vaš stav oko sukoba u Ukrajini, vašu… »
Modi poručio Putinu: "Sada nije vreme za ratovanje"

Modi poručio Putinu: "Sada nije vreme za ratovanje"

Telegraf 16.09.2022
Njih dvojica sastala su se na marginama samita u Uzbekistanu. Premijer Indije Narendra Modi rekao je danas ruskom predsedniku Vladimiru Putinu da sada nije vreme za ratovanje, pošto nestašica hrane, đubriva i goriva, predstavlja jednu od glavnih… »
Premijer Indije rekao Putinu da 'sad nije vrijeme za rat'

Premijer Indije rekao Putinu da 'sad nije vrijeme za rat'

Slobodna Evropa 16.09.2022
Indijski premijer Narendra Modi u petak, 16. septembra rekao je ruskom predsjedniku Vladimiru Putinu da "sada nije vrijeme za rat", a da su sigurnost hrane, gnojiva i goriva među glavnim svjetskim problemima. "Znam da današnje doba nije doba rata i… »

Vesti dana »