Povezane vesti

Zvezda se pojačala u veznom redu, vratilo se dete crveno-belih

Zvezda se pojačala u veznom redu, vratilo se dete crveno-belih

Nova 16.09.2022
Crvena zvezda je angažovala i poslednje pojačanje u letnjem prelaznom roku, s obzirom na to da je crveno-beli dres ponovo zadužilo dete kluba - Srđan Mijailović, koji je potpisao trogodišnji ugovor i priključio se timu Miloša Milojevića… »
Mijailović u Zvezdi posle devet godina: Imam pozitivnu tremu

Mijailović u Zvezdi posle devet godina: Imam pozitivnu tremu

Sport klub 16.09.2022
Doskorašnji vezni fudbaler Čukaričkog Srđan Mijailović (28) zvanično se vratio u Crvenu zvezdu i potpisao trogodišnji ugovor. On je prethodnih godina pored Čukaričkog igrao i za turski Kajzerispor i ruski Krila Sovjetov. „Posle devet godina sam… »
Mijailović ponovo na ‘marakani’: ‘Nikada nisam pregovarao sa Partizanom! Vratio sam se u svoju kuću!’ (foto)

Mijailović ponovo na ‘marakani’: ‘Nikada nisam pregovarao sa Partizanom! Vratio sam se u svoju kuću!’ (foto)

Hot sport 16.09.2022
Iskusni vezista i zvanično zadužio opremu crveno-belih! Crvena zvezda je angažovala i poslednje pojačanje u letnjem prelaznom roku, s obzirom na to da je crveno-beli dres ponovo zadužilo dete beogradskog kluba – Srđan Mijailović, koji je potpisao… »
Nikada nisam pregovarao sa partizanom: "Mićko" se vratio u Zvezdu posle 9 godina i otkrio šta bi da ispravi na Marakani!

Nikada nisam pregovarao sa partizanom: "Mićko" se vratio u Zvezdu posle 9 godina i otkrio šta bi da ispravi na Marakani!

Mondo 16.09.2022
Srđan Mijailović je istakao da je presrećan zbog povratka u Ljutice Bogdana, dok Mitar Mrkela veruje da će vezista odmah poboljšati ekipu Miloša Milojevića. Srđan Mijailović je istakao da je presrećan zbog povratka u Ljutice Bogdana, dok Mitar… »
"Da, hteo me je i Partizan" Delije slave, Zvezda vratila igrača kog je Prosinečki video kao asa i stavio ga u prvi tim dok je…

"Da, hteo me je i Partizan" Delije slave, Zvezda vratila igrača kog je Prosinečki video kao asa i stavio ga u prvi tim dok je…

Večernje novosti 16.09.2022
CRVENA zvezda je angažovala i poslednje pojačanje u letnjem prelaznom roku. Novosti Crveno-beli dres ponovo je zadužilo "dete" kluba s Marakane - Srđan Mijailović, koji je potpisao trogodišnji ugovor i priključio se timu Miloša Milojevića… »

Vesti dana »