Povezane vesti
Putin upozorio da rat u Ukrajini može postati 'ozbiljniji'
Slobodna Evropa 16.09.2022
Ruski predsjednik Vladimir Putin upozorio je u petak, 16. septembra, da će Rusija snažnije odgovoriti ukoliko njene trupe budu pod daljnjim pritiskom ukrajinskih snaga. Putin je poručio da unatoč ukrajinskoj protuofanzivi ne planira promjene u "vojnim… »
Putin upozorava Ukrajinu: Rat može postati još ozbiljniji
SEEbiz 16.09.2022
SAMARKAND - Ruski predsjednik Vladimir Putin u petak je sa smiješkom odbacio munjevitu ukrajinsku protuofenzivu i upozorio da će Rusija snažnije odgovoriti ako njezini vojnici budu pod daljnjim pritiskom. Nakon samita Šangajske organizacije za suradnju u… »
Putin upozorava Ukrajinu: Rat bi mogao da postane ozbiljniji
Glas Amerike 16.09.2022
Predsednik Vladimir Putin uz osmeh je umanjio značaj munjevite ukrajinske kontraofanzive, ali je upozorio da će Rusija odgovoriti većom snagom ukoliko njeni vojnici budu izloženi dodatnom pritisku. Govoreći na završetku samita Šangajske organizacije za… »
Vesti dana »

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 4 satijoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Istočni stražar" Rute: Nato će ojačati odbranu na svom istočnom krilu
Kurir pre 4 satijoš 3 povezane