Povezane vesti

Devojčica (14) iz okoline Niša tvrdi da je bila oteta: Roditelji u šoku, traže hapšenje otmičara

Devojčica (14) iz okoline Niša tvrdi da je bila oteta: Roditelji u šoku, traže hapšenje otmičara

Telegraf 16.09.2022
Kazala je da su je dvojica ljudi stavila u kola i odveli je na jedno usamljeno mesto. Četrnaestogodišnja devojčica iz okoline Niša tvrdi da je u noći između četvrtka i petka bila oteta u blizini svoje porodične kuće, te da je čitavu noć bila… »
Jeziva ispovest otete devojčice (14) iz Doljevca: Držala sam farmerice, ali je počeo da me grize za stomak i da me udara…

Jeziva ispovest otete devojčice (14) iz Doljevca: Držala sam farmerice, ali je počeo da me grize za stomak i da me udara…

Kurir 16.09.2022
Devojčica (14) iz Doljevca kod Niša preživela je jezivu torturu kad su je dvojica muškaraca otela u tom mestu. Sa povredama i ugrizima po telu vratila se kući danas oko 4.30 sati ujutru jer je uspela da umakne jednom otmičaru. Nakon pregleda lekara… »
Imala je povrede na telu: Devojčica (14) iz Niša tvrdi da je noćas bila oteta

Imala je povrede na telu: Devojčica (14) iz Niša tvrdi da je noćas bila oteta

Nova 16.09.2022
Četrnaestogodišnja devojčica iz okoline Niša tvrdi da je noćas bila oteta u blizini svoje porodične kuće, te da je čitavu noć bila maltretirana, da bi pred zoru uspela da umakne svojim otmičarima. Kako je ispričala svojim roditeljima, uhvatila… »

Vesti dana »