Povezane vesti

Privatno obezbeđenje, meni od 42 €, prva bračna noć u posebnom apartmanu! Šijan se sutra ženi, a ovo su svi detalji

Privatno obezbeđenje, meni od 42 €, prva bračna noć u posebnom apartmanu! Šijan se sutra ženi, a ovo su svi detalji

Mondo 17.09.2022
Mirko Šijan i Bojana Rodić sutra će se venčati u Beogradu. Mirko Šijan i Bojana Rodić sutra će se venčati u Beogradu. Mirko Šijan i Bojana Rodić venčaće se u nedelju, 18. septembra, u Beogradu, a sve je spremno za gala slavlje na kojem će… »
Mirko Šijan se ženi u crkvi u kojoj je kršten dok mu je otac bio živ! Božinovska u suzama, ovo su svi detalji gala…

Mirko Šijan se ženi u crkvi u kojoj je kršten dok mu je otac bio živ! Božinovska u suzama, ovo su svi detalji gala…

Kurir 17.09.2022
Mirko Šijan i Bojana Rodić uskoro će postati muž i žena. Kako Kurir saznaje od izvora bliskog porodici, crkveno venčanje biće upriličeno u crkvi u Surčinu, gde je svojevremeno i sam Mirko kršten kao beba, i to dok je još bio živ njegov pokojni… »
Po mladu u titel, pa na slavlje vredno 50.000 evra: Goca Božinovska ženi sina - dolazi 500 gostiju!

Po mladu u titel, pa na slavlje vredno 50.000 evra: Goca Božinovska ženi sina - dolazi 500 gostiju!

Mondo 17.09.2022
Sve je spremno za gala venčanje u porodici Goce Božinovske i njenih prijatelja iz Titela Danijele i Bogdana Rodića. Sve je spremno za gala venčanje u porodici Goce Božinovske i njenih prijatelja iz Titela Danijele i Bogdana Rodića. Pevačica Goca… »
Goca Božinovska u Rodići iskeširali 50.000 evra za svadbu Šijana i Bojane: Ispoštovaće sve običaje, ovo su svi detalji…

Goca Božinovska u Rodići iskeširali 50.000 evra za svadbu Šijana i Bojane: Ispoštovaće sve običaje, ovo su svi detalji…

Blic 16.09.2022
Pevačica Goca Božinovska kao i njeni prijatelji Danijela i Bogdan Rodić obavili su poslednje pripreme za svadbu svojih naslednika Mirka Šijana i Bojane Rodić. Pevačica sutra ženi sina Mirka Šijana sa Bojanom koja joj je podarila unuka Zorana dok… »

Vesti dana »