Povezane vesti
Obeležena 78. godišnjica misije „Halijard“ u Pranjanima
Nova 17.09.2022
Spasavajući savezničke pilote, srpski narod i pripadnici Kraljevske vojske u otadžbini pod komandom generala Dragoljuba Draže Mihailovića, izveli su jedan od najvećih herojskih podviga tokom nacističke okupacije Srbije u Drugom svetskom ratu, poručila je… »
Gojković: Misija Halijard svetao primer hrabrosti i čovečnosti
Novi magazin 17.09.2022
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković izjavila je danas na obeležavanju 78. godišnjice misije "Halijard" u Pranjanima, da je ta misija "svetao primer hrabrosti i čovečnosti, zapisan velikim slovima u našoj, evropskoj i svetskoj istoriji… »
U Pranjanima ponovo obeležavanje Operacije Halijard
Radio 021 17.09.2022
U Pranjanima kod Gornjeg Milanovca danas će biti obeležena 78. godišnjica Operacije Halijard u Drugom svetskom ratu za spasavanje američkih i drugih savezničkih vazduhoplovaca. Svečanosti će prisustvovati ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil, komandant… »
Vesti dana »
Mali: Pri kraju pregovori o ugovoru za NIS, MOL u utorak dolazi na razgovor s Vladom Srbije
Telegraf pre 2 satajoš 32 povezane
Incidenti na izborima na Medicinskom fakultetu: Zašto je važan Studentski parlament
BBC News pre 3 satajoš 69 povezanih
Brnabić o obraćanju Ceci i Grafa: Nigde u svetu stranci ne mogu da dođu u parlament i kritikuju vašu zemlju
RTS pre 3 satajoš 35 povezanih





