Povezane vesti
Tragedija u Antaliji: Srbin doživeo srčani udar u moru, nije mu bilo spasa
Nova 17.09.2022
Živomir E. (75) preminuo je u turskom letovalištu Antalija kada je u moru doživeo srčani udar, prenose lokalni mediji. Tragedija se dogodila na plaži Konjalti. Živomir, koji je bio na odmoru sa ženom, ušao je u sredu u more, kada je doživeo srčani udar… »
Tragedija! Srbin otišao za ženom na more u Tursku, pa umro! Telo izvučeno iz vode u Antaliji, zakazana obdukcija
Mondo 17.09.2022
Živomir E. (75) preminuo je u turskom letovalištu Antalija kada je u moru doživeo srčani udar, prenose lokalni mediji. Živomir E. (75) preminuo je u turskom letovalištu Antalija kada je u moru doživeo srčani udar, prenose lokalni mediji. Tragedija se… »
Tragedija u Turskoj na letovanju: Srbin umro kad je ušao u more
Telegraf 17.09.2022
Uprkos svim naporima lekara, Živomir je preminuo u privatnoj bolnici u koju je prevezen. Tragedija se dogodila na plaži Konjalti. Živomir, koji je bio na odmoru sa ženom, ušao je u sredu u more, kada je doživeo srčani udar. Njega su građani i pripadnici… »
Vesti dana »
Tramp objasnio: "Sukob Izraela i Hezbolaha nije deo dogovora o prekidu vatre"
Telegraf pre 25 minutajoš 55 povezanih
I ovo će se lane zvati: Studenti u blokadi se oprostili od Duška Vujoševića
Danas pre 3 satajoš 91 povezana
Temperatura pada na -7! RHMZ objavio neverovatnu vremensku prognozu za Uskrs: Mraz udara kao usred zime
Mondo pre 3 satajoš 42 povezane
Predstojeće utakmice u ABA ligi i ABA 2 ligi počeće minutom ćutanja zbog smrti Vujoševića
Insajder pre 55 minutajoš 104 povezane




