Povezane vesti

„Udarao sam vođu bande“: Ispovest Tadića o tuči sa razbojnicima usred noći

„Udarao sam vođu bande“: Ispovest Tadića o tuči sa razbojnicima usred noći

Nova 17.09.2022
U noći između 27. i 28. jula Dušan Tadić se našao u jednom od najneugodnijih situacija u životu. Ipak, na kraju je iz svega izašao kao heroj. Objasnio je Tadić kako ga je presrela banda i kako je pokušao najpre da izbegne konflikt, a onda morao… »
Tadić otkrio detalje napada: I da su imali pištolje, branio bih svoj ponos

Tadić otkrio detalje napada: I da su imali pištolje, branio bih svoj ponos

Euronews 17.09.2022
Kapiten Ajaksa i fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić ispričao je detaljno u intervjuu za De Telegraf kako su ga pljačkaši napali krajem jula i poručio da bi branio svoj ponos i da su razbojnici sa sobom imali vatreno oružje. Incident se… »
Tadić otkrio detalje napada: "Da su imali pištolje..."

Tadić otkrio detalje napada: "Da su imali pištolje..."

Večernje novosti 17.09.2022
KAPITEN Ajaksa i fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić ispričao je detaljno u intervjuu za De Telegraf kako su ga pljačkaši napali krajem jula i poručio da bi branio svoj ponos i da su razbojnici sa sobom imali vatreno oružje. FOTO: EPA… »
Tadić otkrio jezive detalje napada na njega: „Da su imali pištolj…“, evo kako se Srbin izborio sa napadačima!

Tadić otkrio jezive detalje napada na njega: „Da su imali pištolj…“, evo kako se Srbin izborio sa napadačima!

Hot sport 17.09.2022
Krajem jula su dvojica maskiranih napadača na motoru pokušali da opljačkaju kapitena reprezentacije Srbije i holandskog Ajaksa – Dušana Tadića. U razgovoru za tamošnje medije, srpski mađioničar je otkrio kako se sve desilo: – Bio sam na… »
"Ja sam iz Srbije, tukao bih se i da su imali pištolje": Tadić otkrio detalje napada - sam protiv dvojice usred noći!

"Ja sam iz Srbije, tukao bih se i da su imali pištolje": Tadić otkrio detalje napada - sam protiv dvojice usred noći!

Mondo 17.09.2022
Srpski fudbaler Dušan Tadić do detalja opisao sve što se dešavalo ispred njegove kuće u avgustu, kada su ga napali razbojnici. Srpski fudbaler Dušan Tadić do detalja opisao sve što se dešavalo ispred njegove kuće u avgustu, kada su ga napali… »

Vesti dana »