Povezane vesti

Petar Grašo o porodici: „Trudim se da budem dobar roditelj i partner“

Petar Grašo o porodici: „Trudim se da budem dobar roditelj i partner“

Nova 17.09.2022
Pevač Petar Grašo i njegova supruga Hana Huljić postali su roditelji u julu ove godine. Petar i Hana čuvaju svoju privatnost, a pored uspešnih karijera, oboje su posvećeni svojoj porodici. „Porodica je kroz moj život uvek bila nukleus i polazna… »
Petar Grašo prvi put o Hani, ćerki i odnosu sa Tončijem: Tast mi je zamerio…

Petar Grašo prvi put o Hani, ćerki i odnosu sa Tončijem: Tast mi je zamerio…

Svet & Skandal 17.09.2022
Ćerka Petra Graša i Hane Huljić je ulepšala život porodici Pre tačno dva meseca jedan od najpopularnijih regionalnih pevača, Petar Grašo postao je otac devojčice Albe koju je dobio u braku sa Hanom Huljić. Pevač i ćerka njegovog dugogodišnjeg… »
Non-stop sam na putu, nisam stigao da se pokažem: Petar Grašo prvi put o ćerki, priznao kako se snalazi u ulozi oca!

Non-stop sam na putu, nisam stigao da se pokažem: Petar Grašo prvi put o ćerki, priznao kako se snalazi u ulozi oca!

Mondo 17.09.2022
Petar Grašo i Hana Huljić su ponosni roditelji male Albe. Petar Grašo i Hana Huljić su ponosni roditelji male Albe. Nakon što je Hana Huljić nedavno prvi put otkrila kako se oseća u ulozi majke, na ovu lepu temu govorio je i njen suprug, pevač… »
Petar Grašo u ispovesti progovorio o roditeljstvu: Otkrio šta mu tast Tonči najviše zamera, jednom se najviše Nada!

Petar Grašo u ispovesti progovorio o roditeljstvu: Otkrio šta mu tast Tonči najviše zamera, jednom se najviše Nada!

Kurir 17.09.2022
Pevač Petar Grašo i njegova 14 godina mlađa supruga Hana Huljić postali su roditelji 17. jula ove godine, što je njihovu ljubav krunisalo najlepšim poklonom. Pevač i ćerka njegovog dugogodišnjeg kolege Tončija Huljića venčali su se nekoliko… »

Vesti dana »