Povezane vesti

Vajt zvanično predstavljen, objasnio zašto je odabrao Budućnost

Vajt zvanično predstavljen, objasnio zašto je odabrao Budućnost

Nova 17.09.2022
"Igrao sam u "Morači", znam da su navijači odlični" Doskorašnji košarkaš Crvene zvezde Eron Vajt oglasio se prvi put po dolasku u podgoričku Budućnost i izjavio da dobro poznaje dvoranu „Morača“ i da zna da su navijači crnogorskog kluba… »
Vajt u plavom, evo zašto je izabrao Budućnost!

Vajt u plavom, evo zašto je izabrao Budućnost!

Sportske.net 17.09.2022
AdmiralBet ABA liga će biti veoma interesantna ove sezone, čini se i nikad jača. Nekoliko klubova će pretendovati na tron, a jedan od njih je, kao i uvek, ekipa Budućnosti iz Podgorice. Eron Vajt je definitivno jedno od najvećih pojačanja kluba… »
Bivši igrač zvezde oduševljen "đetićima": Napustio Mali Kalemegdan pa ishvalio navijače Budućnosti

Bivši igrač zvezde oduševljen "đetićima": Napustio Mali Kalemegdan pa ishvalio navijače Budućnosti

Večernje novosti 17.09.2022
DOSKORAŠNJI košarkaš Crvene zvezde Eron Vajt oglasio se prvi put po dolasku u podgoričku Budućnost i izjavio da dobro poznaje dvoranu "Morača" i da zna da su navijači crnogorskog kluba odlični. FOTO: KK Crvena zvezda - Sve je odlično, u Podgorici… »
Bivši igrač zvezde stigao u budućnost: Navijači su vatreni, Podgorica mi baš odgovara!

Bivši igrač zvezde stigao u budućnost: Navijači su vatreni, Podgorica mi baš odgovara!

Mondo 17.09.2022
Eron Vajt i zvanično je predstavljen kao novi igrač crnogorskog kluba. Eron Vajt i zvanično je predstavljen kao novi igrač crnogorskog kluba. Eron Vajt ostaje u ABA ligi, neće igrati u dresu Crvene zvezde, već će braniti boje Budućnosti u narednoj… »
“Verujem da će Budućnost imati uspešnu sezonu”

“Verujem da će Budućnost imati uspešnu sezonu”

Sport klub 17.09.2022
Budućnost je konačno kompletna. Posle dolaska reprezentativaca Crne Gore (Alekse Ilića, Igora Drobnjaka, Petra Popovića), BiH (Kenana Kamenjaša, Aleksandra Lazića i Edina Atića), Srbije (Jagodića Kuridže), Kanade (Tre Bel Hejnsa), u glavni grad… »

Vesti dana »