Povezane vesti

Hil: Važno što je došlo do šetnje, svi mi smo braća i sestre i Božja deca

Hil: Važno što je došlo do šetnje, svi mi smo braća i sestre i Božja deca

N1 Info 17.09.2022
Učesnik Evroprajd šetnje je i ambasador SAD Kristofer Hil koji je reporterki N1 rekao da je za sve važno što je došlo do šetnje. „Svi mi smo braća i sestre, i Božja deca, i treba da budemo zajedno u ovome“, rekao je Hil za N1. Istakao je da je… »
Hil ne želi da komentariše Vulinove izjave jer se ne slaže sa njim

Hil ne želi da komentariše Vulinove izjave jer se ne slaže sa njim

Beta 17.09.2022
Američki ambasador Kristofer Hil izjavio je danas da je veoma važno što se ipak ostvarila šetnja Evroprajda u Beogradu i odbio da komentariše tvrdnje srpskog ministra policije Aleksandra Vulina o navodnim pritiscima sa Zapada tim povodom na vlast u… »
Kristofer Hil na Evroprajdu: Svi smo Božja deca i treba da budemo zajedno u ovome

Kristofer Hil na Evroprajdu: Svi smo Božja deca i treba da budemo zajedno u ovome

Blic 17.09.2022
Učesnik Evroprajd šetnje je i ambasador SAD Kristofer Hil koji je rekao da je za sve važno što je došlo do šetnje. „Svi mi smo braća i sestre, i Božja deca, i treba da budemo zajedno u ovome“, rekao je Hil za N1. Istakao je da je današnji dan… »
Ambasador SAD: Važno je biti danas na Evroprajdu, svi smo božja deca

Ambasador SAD: Važno je biti danas na Evroprajdu, svi smo božja deca

Insajder 17.09.2022
Američki ambasador u Beogradu Kristofer Hil izjavio je da je važno danas biti na Evroprajdu, jer je to važan dan za jednakost svih građana, za Srbiju. Hil je za N1 rekao da je važno biti na Evroprajdu jer se mora razumeti "da smo svi zajedno, svi smo… »
Ambasador SAD u jednoj rečenici rekao sve o Vulinu VIDEO

Ambasador SAD u jednoj rečenici rekao sve o Vulinu VIDEO

Nova 17.09.2022
Učesnik Evroprajd šetnje je i ambasador SAD Kristofer Hil. On je, u izjavi za N1, rekao da je važno da se šetnja održala i da je ovaj dan važan za Srbiju. „Veoma je važno da svi budemo ovde. Svi mi smo braća i sestre, i Božja deca, i treba da… »

Vesti dana »