Povezane vesti

"Varao sam" Stefan Karić osuo rafalnu paljbu po Jovani misici, otkrio šta mu je radila iza leđa, evo da li je menjao broj…

"Varao sam" Stefan Karić osuo rafalnu paljbu po Jovani misici, otkrio šta mu je radila iza leđa, evo da li je menjao broj…

Kurir 17.09.2022
Stefan Karić gostovao je u emisiji Sanje Marinković, pa se dotakao teme - varanje u vezi, a onda je osuo paljbu po Jovani Ljubisavljević. - Bilo je neiskrenosti u vezi, Jovana (Ljubisavljević) mi nije pričala šta joj smeta, ja vidim devojku koja ide… »
"Vas dvoje kao da se muvate!" Stefan Karić rekao Jovani Jeremić da mu pošalje poruku, a onda ih voditeljka urnisala!

"Vas dvoje kao da se muvate!" Stefan Karić rekao Jovani Jeremić da mu pošalje poruku, a onda ih voditeljka urnisala!

Mondo 17.09.2022
Stefan karić je nedavno raskinuo vezu, a Jovana je otkrila da li je zauzeta ili slobodna... Stefan karić je nedavno raskinuo vezu, a Jovana je otkrila da li je zauzeta ili slobodna... Voditeljka Jovana Jeremić i bivši učesnik Zadruge Stefan Karić… »
"Vi kao da se muvate": Stefan Karić nudio Jovani Jeremić svoj broj telefona, a onda ih je Marinkovićeva urnisala

"Vi kao da se muvate": Stefan Karić nudio Jovani Jeremić svoj broj telefona, a onda ih je Marinkovićeva urnisala

Blic 17.09.2022
Jovana Jeremić i Stefan Karić bili su gosti u emisiji Sanje Marinković, a tom prilikom su progovorili na temu prevare. - Traženiji su momci koji su imali više devojaka u životu - rekao je Stefan Karić na početku. - Ja imam toliko moćnih… »

Vesti dana »