Povezane vesti

„Razbio sam telefon u zid kad mi je Miško rekao gde prelazim“

„Razbio sam telefon u zid kad mi je Miško rekao gde prelazim“

Nova 18.09.2022
Nepoznata priča iz karijere talentovanog Bosanca Džanan Musa nedavno je postao član Real Madrida, ali do tog transfera ne bi došlo da reprezentativac Bosne i Hercegovine nije imao izvanrednu pršlu sezonu u dresu Breogana. Musa je bio MVP ACB lige, a… »
Musa: Polomio sam telefon kad mi je Miško rekao gde prelazim

Musa: Polomio sam telefon kad mi je Miško rekao gde prelazim

Danas 18.09.2022
Odigrao je sasvim korektno Evropsko prvenstvo u dresu Bosne i Hercegovine. Za odlične partije u dresu Breogana prošle sezone, nagrađen je ugovorom karijere, potpisom za Real Madrid. Ipak, Džanan Musa imao je i veoma težak period u karijeri, kada je… »
„Polomio sam telefon kada mi je Miško rekao gde prelazim“

„Polomio sam telefon kada mi je Miško rekao gde prelazim“

Sport klub 18.09.2022
Bek Real Madrida Džanan Musa istakao je da se nije lako nosio sa padom u karijeri koji je doživeo. Nakon što je iz Cedevite otišao u NBA i tamo se nije snašao, Musa nije imao sjajnu epizodu ni u Efesu, a onda je usledila selidba – u Lugo Breogan… »
Kako je počela jedna sjajna saradnja: ''Prvi put vidim Miška, a on kao don Korleone...''

Kako je počela jedna sjajna saradnja: ''Prvi put vidim Miška, a on kao don Korleone...''

Sportske.net 18.09.2022
Po povratku sa Evrobasketa, gde je sa reprezentacijom BiH ostvario zapažene rezultate, ali ipak nisu uspeli da se plasiraju u nokaut fazu takmičenja, novi košarkaš Reala Džanan Musa gostovao je u podkastu '' Inkubator'', gde je napravio zanimljiv i… »
Džanan Musa razbio telefon kad je čuo za koga treba da potpiše!

Džanan Musa razbio telefon kad je čuo za koga treba da potpiše!

Sportske.net 18.09.2022
Iako su mu tek 23 godine, reprezentativac BiH Džanan Musa je već izrastao u jednog od najboljih evropskih igrača, a to u narednoj sezoni treba da potvrdi i u dresu Real Madrida čiji je član postao ovog leta. Ne sumnjamo da je potpisom za Real… »
"Razbio sam telefon kad mi je miško to rekao": Transfer zbog koga umalo nije izbila svađa

"Razbio sam telefon kad mi je miško to rekao": Transfer zbog koga umalo nije izbila svađa

Večernje novosti 18.09.2022
MIŠKO Ražnatović, čuveni košarkaški menadžer sinonim je za uspeh u svojoj branši, i važi za pravog mađioničara kada je u pitanju moć da se u potpunosti ispuni potencijal košarkaških talenata. Jedan u nizu njegovih zadovoljnih klijenata -… »
Kad mi je to miško rekao - razbio sam telefon o zid! "Masterpis" transfer zbog kog je izbila svađa: "Šta je Lugo?"

Kad mi je to miško rekao - razbio sam telefon o zid! "Masterpis" transfer zbog kog je izbila svađa: "Šta je Lugo?"

Mondo 18.09.2022
Džanan Musa nije mogao da veruje gde ga šalje agent Miodrag Ražnatović, ali posle malo ubeđivanja... Džanan Musa nije mogao da veruje gde ga šalje agent Miodrag Ražnatović, ali posle malo ubeđivanja... Džanan Musa ostavio je fantastičan utisak… »

Vesti dana »