Povezane vesti
Neko brine za Levač: Levčani su miroljubiv i ponosan narod koji čuva svoj zavičaj
Glas Šumadije 18.09.2022
Nakon što je danas kompanija Balkan Istraživanja saopštila da je „već šesti dan za redom onemogućena u pokušaju da pristupi svom posedu na kome su planirana geološka istraživanja„, oglasila se i organizacija Neko brine za Levač. Aktivisti te… »
Balkan istraživanja: Već šesti dan ne možemo da pristupimo svom posedu
Glas Šumadije 18.09.2022
Meštani Levča i aktivisti ekoloških organizacija već šest dana dežuraju kako bi sprečili da mehanizacija, koja je stigla spremna da istražuje bor i litijum, započne radove na parceli koja se nalazi između sela Sibnice i Kaludre. Danas se… »
Levčani i dalje na straži
Glas Šumadije 18.09.2022
Već nekoliko dana aktivisti udruženja Neko brine za Levač i meštani iz drugih sela Levča dežaraju 24 sata kako bi sprečili da mehanizacija, koja je stigla spremna da istražuje bor i litijum, započne radove na parceli koja se nalazi između sela… »
Vesti dana »
Rubio: Palestinci će morati da se presele "privremeno" dok se Gaza ne obnovi
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Napad na inspektore u Aranđelovcu tokom kontrole neregistrovanog doma za stare
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Željko Obradović najavio duel sa Monakom: Oni koji nisu igrali u Bolonji treba da pomognu ekipi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Glumci pozorišta u Beogradu, Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu obustavljaju rad i stupaju u sedmodnevni štrajk
Blic pre 6 satijoš 1 povezana