Povezane vesti

"Anđeli moji, šta da traže moje oči umorne?!" 40 dana od masakra na Cetinju: Miloš se oprostio od žene i sinova

"Anđeli moji, šta da traže moje oči umorne?!" 40 dana od masakra na Cetinju: Miloš se oprostio od žene i sinova

Mondo 19.09.2022
Prošlo je 40 dana od masovnog ubistva na Cetnju, a porodica Martinović se još jednom oprostila od Nataše i njenih sinova. Prošlo je 40 dana od masovnog ubistva na Cetnju, a porodica Martinović se još jednom oprostila od Nataše i njenih sinova… »
Miloš se oglasio 40 dana od ubistva žene i sinova na Cetinju: "Najo, zagrli ih jako u naručje svoje"

Miloš se oglasio 40 dana od ubistva žene i sinova na Cetinju: "Najo, zagrli ih jako u naručje svoje"

Telegraf 19.09.2022
Na grobljima na Cetinju juče je održan četrdesetodnevni pomen nedužnim žrtvama na kojem su se okupile porodice ubijenih. Četrdeset dana nakon masakra na Cetinju u kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) pobio deset svojih rođaka i komšija… »
"Anđeli moji, živećete večno u ovom ranjenom srcu": Potresne reči Miloša Martinovića koji je u masakru na Cetinju…

"Anđeli moji, živećete večno u ovom ranjenom srcu": Potresne reči Miloša Martinovića koji je u masakru na Cetinju…

Blic 18.09.2022
Četrdeset dana nakon masakra na Cetinju u kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) pobio deset svojih rođaka i komšija progovorila je porodica ubijene Nataše Martinović (35) koja je prva usmrćena sa sinovima. Na grobljima na Cetinju juče je održan… »

Vesti dana »