Povezane vesti
Kako ćemo dočekati zimu? Cena ogreva paprena, kubik drva 100€: "To je nerealno, više nema gde da se kupi"
Mondo 19.09.2022
Cena čvrstog ogreva za zimu 2022. godine je udvostručena. Cena čvrstog ogreva za zimu 2022. godine je udvostručena. Uprkos tome što kalendarski leto još uvek traje, prve pahulje koje su najavljene za ovu nedelju, opominju nas da je grejna sezona sve… »
Cena drveta udvostručena, peleta gotovo da i nema
Kamatica 19.09.2022
U odnosu na lane, cena drva je udvostručena, peleta gotovo da nema. U Ministarstvu energetike očekuju da će mere koje su preduzeli, do kraja meseca poboljšati snabdevanje. Zalihe drva prave, ne samo domaćinstva koja se greju tim ogrevom već i ona koja ga… »
Katastrofa na stovarištima: Ogrevno drvo duplo skuplje, a peleta praktično nema
Nova 19.09.2022
Sve teža energetska kriza naterala je mnoga evropska domaćinstva da se vrate čvrstom ogrevu. U Srbiji je od proleća jagma za tim ogrevom. U odnosu na lane, cena drva je udvostručena, peleta gotovo da nema. U Ministarstvu energetike očekuju da će mere… »
Problemi sa ogrevom! Cena drva udvostručena, a peleta gotovo da nema
IndeksOnline 19.09.2022
Kalendarski je leto, ali prve pahulje opominju da je grejna sezona sve bliža. Sve teža energetska kriza naterala je mnoga evropska domaćinstva da se vrate čvrstom ogrevu. U Srbiji je od proleća jagma za tim ogrevom. U odnosu na lane, cena drva je… »
Vesti dana »
Neverovatno prokletstvo Brazila se nastavlja! Agonija traje već 24 godine: Kad nalete na Evropljane, kraj je uvek isti!
Kurir pre 18 minutajoš 9 povezanih
UŽIVO Najbolji meč Mundijala - Engleska srušila kletvu "Asteke" za četvrtfinale!
B92 pre 13 minutajoš 6 povezanih
Tramp, Ameri i FIFA iznervirali ceo svet, sve zbog utakmice sa BiH: “Peti jul je prvi april, nisam znao”
Telegraf pre 52 minutajoš 5 povezanih






