Povezane vesti

Čović indirektno prozvao Danilovića: Bili su dobri igrači pre 30 godina, ali se ne živi od minulog rada!

Čović indirektno prozvao Danilovića: Bili su dobri igrači pre 30 godina, ali se ne živi od minulog rada!

Hot sport 19.09.2022
Igrače ne treba napadati, napominje Čović. Ponovo je predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović pričao o neuspehu košarkaške reprezentacije Srbije na proteklom Evrobasketu. On je u gostovanju na televiziji Hepi istakao da ljudi ne treba da napadaju… »
Kakva smo mi to zemlja košarke? Nebojša Čović žestoko udario na KSS, pa pecnuo Partizan

Kakva smo mi to zemlja košarke? Nebojša Čović žestoko udario na KSS, pa pecnuo Partizan

Večernje novosti 19.09.2022
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je jutros na televiziji "Hepi" i, kao i uvek, imao je zanimljive opservacije koje se tiču košarke. foto: Tanjug/Milica Nikolić Analizirao je neuspeh Srbije na sinoć završenom Evropskom prvenstvu: -… »
Kakva smo mi zemlja košarke, a tim napusti prvenstvo i ne bude kažnjen? Čović "pecnuo" Partizan - Svi se prave mrtvi!

Kakva smo mi zemlja košarke, a tim napusti prvenstvo i ne bude kažnjen? Čović "pecnuo" Partizan - Svi se prave mrtvi!

Mondo 19.09.2022
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda komentarisao je aktuelnu situaciju u srpskoj košarci nakon neuspeha na Eurobasketu. Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda komentarisao je aktuelnu situaciju u srpskoj košarci nakon neuspeha na… »

Vesti dana »