Povezane vesti

Dodik: S Putinom o političkim pitanjima i konkretnim projektima

Dodik: S Putinom o političkim pitanjima i konkretnim projektima

Politika 19.09.2022
MOSKVA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je uoči današnjeg sastanka s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom da će s njim razgovarati o političkim pitanjima i o konkretnim projektima. „Znam da predsednik Putin ima mnogo posla… »
Dodik uoči sastanka sa Putinom: Znam da ima mnogo posla, ali iskoristiću priliku i izneti mu probleme koje imamo ovde

Dodik uoči sastanka sa Putinom: Znam da ima mnogo posla, ali iskoristiću priliku i izneti mu probleme koje imamo ovde

Euronews 19.09.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da će sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, tokom predstojećeg sastanka u Moskvi, razgovarati o nizu političkih pitanja, kao i o konkretnim projektima. Dodik je u intervjuu za TASS, uoči… »
Dodik: Ne možemo sa muslimanima imati zajedničke škole i udžbenike

Dodik: Ne možemo sa muslimanima imati zajedničke škole i udžbenike

N1 Info 19.09.2022
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je da ideju ujedinjenja svih Srba u jednu državu ne može ništa izmeniti, ali da se realizaciji te ideje protivi Zapad, koji je prisutan na ovom prostoru i "drsko" se meša u… »
Dodik: Krajnji cilj je Republika Srpska kao nezavisna država

Dodik: Krajnji cilj je Republika Srpska kao nezavisna država

Kurir 19.09.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republika Srpska (RS) država srpskog naroda i da je krajnji cilj da ona postane nezavisna. -Republika Srpska kao nezavisna država i danas je naš cilj. Srpska je samo jedna nit u… »

Vesti dana »