Povezane vesti

Kristofer Hil: Srbija je prigrlila različitost, demokratiju i toleranciju

Kristofer Hil: Srbija je prigrlila različitost, demokratiju i toleranciju

Vreme 19.09.2022
Vesti Europrajd je bi „manifestacija demokrarije“. Ponosan je što je bio prisutan na ovom Europajdu i što je održan baš u Beogradu. Srbija je prigrlila različitosti, demokratiju i toleranciju u procesu svog napredovanja, izjavio ambasador SAD u… »
Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju – Education USA sjajna prilika za srpske studente

Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju – Education USA sjajna prilika za srpske studente

Danas 19.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil ocenio je danas Regionalni forum za Evropu i Evroaziju – Education USA u Beogradu kao sjajnu priliku za srpske studente i izjavio da broj studenata nije ograničen. Predstavnici američkih visokoobrazovnih institucija… »
Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju - EducationUSA sjajna prilika za srpske studente

Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju - EducationUSA sjajna prilika za srpske studente

Beta video 19.09.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD Kristofer Hil ocenio je danas Regionalni forum za Evropu i Evroaziju - EducationUSA u Beogradu kao sjajnu priliku za srpske studente i izjavio da broj studenata nije ograničen.… »
Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju – sjajna prilika za srpske studente

Hil: Regionalni forum za Evropu i Evroaziju – sjajna prilika za srpske studente

N1 Info 19.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil ocenio je danas Regionalni forum za Evropu i Evroaziju - EducationUSA u Beogradu kao sjajnu priliku za srpske studente i izjavio da broj studenata nije ograničen.Predstavnici američkih visokoobrazovnih institucija učestvuju… »
Srpski studenti su uvek dobrodošli, oni su među najboljima koje imamo: Američki ambasador hvalio naše akademce

Srpski studenti su uvek dobrodošli, oni su među najboljima koje imamo: Američki ambasador hvalio naše akademce

Telegraf 19.09.2022
Njihovi kapaciteti za studiranje su ogromni, u svim oblastima, a neki od njih odlično igraju i košarku, naglasio je Kristofer Hil. Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da su srpski studenti uvek dobrodošli u SAD, jer su oni među… »
"Mislim da je vreme ZA napredak": Ambasador Hil o navodnom planu za Kosovo i modelu dve Nemačke: "Čuo sam ZA to, ali mogu da…

"Mislim da je vreme ZA napredak": Ambasador Hil o navodnom planu za Kosovo i modelu dve Nemačke: "Čuo sam ZA to, ali mogu da…

Blic 19.09.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil nije želeo da komentariše navodni plan za Kosovo koji se pojavio u albanskim medijima, prenosi RTV. "Čuo sam za to, ali sve što mogu da kažem je da mi snažno podržavamo EU i njenim naporima da reši ovaj problem… »
Hil: Studenti iz Srbije među najboljima u SAD

Hil: Studenti iz Srbije među najboljima u SAD

RTV 19.09.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da su srpski studenti uvek dobrodošli u SAD, jer su oni među najboljima koje ta zemlja ima. Govoreći na konferenciji "US Education, Evropski regionalni forum" u hotelu Metropol, gde su… »
Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Slobodna Evropa 19.09.2022
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kristofer Hil (Christopher Hill) izjavio je da SAD podržavaju Evropsku uniju (EU) u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Beograda i Prištine naglasivši da taj problem predugo traje i da mora biti… »
Hil: SAD podržavaju EU u naporima u dijalogu Beograda i Prištine

Hil: SAD podržavaju EU u naporima u dijalogu Beograda i Prištine

N1 Info 19.09.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da SAD podržavaju Evropsku uniju (EU) u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Beograda i Prištine naglasivši da taj problem predugo traje i da mora biti rešen. „To veoma dugo traje i vreme je za… »
Hil: Veoma sam ponosan što je održan Europrajd, ovo je zemlja koje je prigrlila različitost, demokratiju i toleranciju

Hil: Veoma sam ponosan što je održan Europrajd, ovo je zemlja koje je prigrlila različitost, demokratiju i toleranciju

Euronews 19.09.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da je veoma ponosan što je u subotu održan Europrajd u Beogradu. Govoreći na konferenciji "US Education, Evropski regionalni forum" u hotelu Metropol, Hil je rekao da smo u subotu uveče u Beogradu imali… »
Hil: Srbija prihvatila evropske vrednosti

Hil: Srbija prihvatila evropske vrednosti

RTV 19.09.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da je veoma ponosan što je u subotu održan Evroprajd u Beogradu. Govoreći na konferenciji "US Education, Evropski regionalni forum" u hotelu Metropol, Hil je rekao da smo u subotu uveče u… »
Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Beta video 19.09.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil (Ćristopher Hill) izjavio je danas da SAD podržavaju Evropsku uniju (EU) u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Beograda i Prištine naglasivši da taj problem predugo traje i da mora biti rešen.… »
Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Insajder 19.09.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil (Christopher Hill) izjavio je danas da SAD podržavaju Evropsku uniju (EU) u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Beograda i Prištine naglasivši da taj problem predugo traje i da mora biti rešen. "To veoma… »
Ambasador Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Ambasador Hil: SAD podržavaju EU u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Srbije i Kosova

Kurir 19.09.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil (Christopher Hill) izjavio je danas da SAD podržavaju Evropsku uniju (EU) u naporima za postizanje rešenja u dijalogu Beograda i Prištine naglasivši da taj problem predugo traje i da mora biti rešen. "To… »

Vesti dana »