Povezane vesti

Bjelogrlić: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

Bjelogrlić: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

Politika 19.09.2022
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu, glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić detaljno je izneo odbranu povodom optužbi za nasilničko ponašanje prema kolegi Predragu Antonijeviću 23. avgusta prošle godine u Nišu. Bjelogrlić je sudu rekao da je te noći… »
Bjelogrlić o Antonijeviću: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

Bjelogrlić o Antonijeviću: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

N1 Info 19.09.2022
Glumac Dragan Bjelogrlić izneo je odbranu pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu povodom napada na režisera Dragana Gagu Antonijevića, a koji se dogodio tokom filmskih susreta u Nišu. Glumac je izjavio da je tog dana samo branio svoju čast, a njegova… »
Dragan Bjelogrlić stigao u sud: Glumac se tereti za prebijanje reditelja Predraga Antonijevića u Nišu (foto, video)

Dragan Bjelogrlić stigao u sud: Glumac se tereti za prebijanje reditelja Predraga Antonijevića u Nišu (foto, video)

Kurir 19.09.2022
BEOGRAD - Dragan Bjelogrlić, glumac i reditelj kom bi danas u Prvom osnovnom sudu trebalo da počne suđenje za nasilničko ponašanje prema reditelju Predragu Gagi Antonijeviću, stigao je u sud. Bjelogrlić se, podsetimo, sumnjiči da je 23. avgusta… »
Bjelogrlić na sudu priznao da je tukao režisera: Izgubio sam kontrolu, prišao sam, udario mu šamar i zadao još nekoliko…

Bjelogrlić na sudu priznao da je tukao režisera: Izgubio sam kontrolu, prišao sam, udario mu šamar i zadao još nekoliko…

Kurir 19.09.2022
Dragan Bjelogrlić je danas pred Prvim osnovnim sudon izjavio da je 23. avgusta prosle u hotelu u Nišu, kada je udario reditelja Predraga Antonijevića, branio svoju čast. - Za početak želim da kažem da sam te večeri branio svoju čast, ali na… »
Bjela na sudu: Istorija slavi ljude koji su se suprotstavljali slugama režima

Bjela na sudu: Istorija slavi ljude koji su se suprotstavljali slugama režima

Nova 19.09.2022
Glumac Dragan Bjelogrlić izneo je danas odbranu pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu povodom napada na režisera Dragana Gagu Antonijevića, a koji se dogodio tokom filmskog susreta u Nišu. Glumac je izjavio da je tog dana samo branio svoju čast, a… »
Bjelogrlić na suđenju zbog napada na Antonijevića: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

Bjelogrlić na suđenju zbog napada na Antonijevića: Branio sam svoju čast, ali na pogrešan način

Euronews 19.09.2022
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu, glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić detaljno je izneo odbranu povodom optužbi za nasilničko ponašanje prema kolegi Predragu Antonijeviću 23. avgusta prošle godine u Nišu. Bjelogrlić je sudu rekao da je te noći… »
Bjela izneo šta se desilo kobne noći: Vređao me je Antonijević, nisam nasilnik

Bjela izneo šta se desilo kobne noći: Vređao me je Antonijević, nisam nasilnik

Nova 19.09.2022
Dragan Bjelogrlić je danas pred Prvim osnovnim sudon izjavio da je 23. avgusta prosle u hotelu u Nišu, kada je udario reditelja Predraga Antonijevića, branio svoju čast. „Za početak želim da kažem da sam te večeri branio svoju čast, ali na… »
BJELOGRLIĆ na sudu dao izjavu šta se dešavalo U noći prebijanja režisera: "Pogrešio sam što sam naseo na provokacije"

BJELOGRLIĆ na sudu dao izjavu šta se dešavalo U noći prebijanja režisera: "Pogrešio sam što sam naseo na provokacije"

Blic 19.09.2022
Glumac Dragan Bjelogrlić je danas pred Prvim osnovnim sudon izjavio da je 23. avgusta prosle u hotelu u Nišu, kada je udario reditelja Predraga Gagu Antonijevića, branio svoju čast, pišu domaći mediji. - Za početak želim da kažem da sam te… »
Skandal o kojem je brujala cela Srbija: Bjelogrlić šamarao reditelja - snimila ga kamera, u sud ušetao s osmehom na licu

Skandal o kojem je brujala cela Srbija: Bjelogrlić šamarao reditelja - snimila ga kamera, u sud ušetao s osmehom na licu

Mondo 19.09.2022
Dragan Bjelogrlić pojavio se danas na sudu povodom tužbe Predraga Gage Antonijevića. Dragan Bjelogrlić pojavio se danas na sudu povodom tužbe Predraga Gage Antonijevića U avgustu prošle godine glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić priveden je pod… »
Bjelogrlić stigao u sud: Nastavlja se suđenje za nasilničko ponašanje prema Predragu Antonijeviću

Bjelogrlić stigao u sud: Nastavlja se suđenje za nasilničko ponašanje prema Predragu Antonijeviću

Blic 19.09.2022
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić stigao je u Prvi osnovni u Beogradu, gde danas treba da mu se nastavi suđenje povodom optuzbi za nasilničko ponašanje prema kolegi Predragu Antonijeviću 23. agusta prošle godine u Nišu. Bjelogrlić je u sud… »
FOTO Bjelogrlić stigao u sud: Nastavlja se suđenje za napad na režisera

FOTO Bjelogrlić stigao u sud: Nastavlja se suđenje za napad na režisera

Nova 19.09.2022
Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje glumcu i reditelju Draganu Bjelogrliću, koji se tereti za nasilničko ponašanje nad kolegom, režiserom Draganom Antonijevićem, koji se dogodio 23. avgusta prošle godine. Optuženi… »

Vesti dana »