Povezane vesti

Adetokumbo: Održali smo obećanje, dali smo sve od sebe

Adetokumbo: Održali smo obećanje, dali smo sve od sebe

Politika 19.09.2022
BERLIN – Košarkaš Milvokija i grčki reprezentativac Janis Adetokumbo izjavio je da je njegov tim dao sve od sebe na Evropskom prvenstvu, koje je sinoć završeno u Berlinu. Grčka je u četvrtfinalu EP eliminisana od Nemačke rezultatom 107:96… »
Adetokumbo poslao poruku sunarodnicima: ‘Dali smo sve od sebe, zbog ovog dresa sam se ponovo zaljubio u košarku!’ (foto)

Adetokumbo poslao poruku sunarodnicima: ‘Dali smo sve od sebe, zbog ovog dresa sam se ponovo zaljubio u košarku!’ (foto)

Hot sport 19.09.2022
Emotivna poruka NBA zvezde! Grčka je važila za jednog od glavnih favorita za osvajanje Evropskog prvenstva u košarci. Ipak, Nemačka je briljirala i već u četvrtfinalnoj borbi savladala ekipu Dimitrisa Itudisa. Povodom neuspeha na prestižnom turniru… »
„Ponovo sam se zaljubio u košarku“: Janis se oglasio prvi put nakon Evrobasketa

„Ponovo sam se zaljubio u košarku“: Janis se oglasio prvi put nakon Evrobasketa

Nova 19.09.2022
Emotivna poruka NBA zvezde. Grčka je u četvrtfinalu Evrobasketa eliminisana od Nemačke rezultatom 107:96, a najbolji košarkaš „helena“, Janis Adetokumbo se prvi put nakon poraza oglasio na Instagram profilu. Deluje da je košarkaš Milvoki Baksa… »
Janis se oglasio prvi put posle eliminacije sa Evrobasketa

Janis se oglasio prvi put posle eliminacije sa Evrobasketa

Sport klub 19.09.2022
Najbolji igrač reprezentacije Grčke Janis Adetokumbo oglasio se na instagramu prvi put posle Evrobasketa. Heladu su mnogi videli i kao kandidata za zlatnu medalju, ali su ispali u četvrtfinalu od domaćina Nemačke. „Ovog leta, ovaj tim, ovaj dres i… »

Vesti dana »