Povezane vesti

Barbara Bobak pobesnela na mrežama! Komentarisala raskid sa Darkom Lazićem, pa raspalila - "Pijavice i paraziti stop!"

Barbara Bobak pobesnela na mrežama! Komentarisala raskid sa Darkom Lazićem, pa raspalila - "Pijavice i paraziti stop!"

Mondo 19.09.2022
Barbara Bobak odbrusila svima koji je, kako kaže, "svojataju". Barbara Bobak odbrusila svima koji je, kako kaže, "svojataju". Barbara Bobak dospela je u žižu interesovanja kada je otpočela, ali i prekinula vezu sa Darkom Lazićem, a pevačica se sada… »
Barbara Bobak žustro odgovorila kolegama sa estrade: Niko mi nije pomogao

Barbara Bobak žustro odgovorila kolegama sa estrade: Niko mi nije pomogao

Nova 19.09.2022
Pevačica je pre nekoliko meseci raskinula vezu sa Darkom Lazićem, a sada je vidno iznervirana na Instagramu dala komentar gde pominje bivše momke, ali i kolege. Barbara je poznata kao osoba koja nema dlake na jeziku, te je sada komentarisala priče… »
"Niko mi ništa nije pokazao, sve sam sama" Barbara Bobak odbrusila svima sa kojima je radila, a pomenula i bivše momke…

"Niko mi ništa nije pokazao, sve sam sama" Barbara Bobak odbrusila svima sa kojima je radila, a pomenula i bivše momke…

Kurir 19.09.2022
Pevačica Barbara Bobak je pre nekoliko meseci raskinula vezu sa Darkom Lazićem, a sad ju je neko očigledno baš mnogo iznervirao te je na društvenoj mreži Instagram ostavila komentar u kom je pomenula kako saradnike, tako i prijatelje, ali i bivše… »

Vesti dana »