Povezane vesti

Bivši igrač zvezde nije na piksijevom spisku: Selektor objasnio zašto je doneo takvu odluku! (video)

Bivši igrač zvezde nije na piksijevom spisku: Selektor objasnio zašto je doneo takvu odluku! (video)

Hot sport 19.09.2022
Preskočiće ovo okupljanje. Dosta zanimljivih stvari moglo se čuti na današnjoj konferenciji za medije, koju je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi održao pred susrete Lige nacija protiv Švedske i Norveške. Pored vesti… »
Piksi nasmejao sve zbog poređenja sa Maradonom: Mora da ste napili Batistutu

Piksi nasmejao sve zbog poređenja sa Maradonom: Mora da ste napili Batistutu

Nova 19.09.2022
Prokomentarisao poređenje sa Peleom i Maradonom. Dragan Stojković Piksi je održao konferenciju pred mečeve reprezentacje Srbije u Ligi nacija u subotu i utorak protiv Švedske i Norveške. Pored priče o spisku i izboru igrača i predstojećim… »
To Batistuta kaže o meni? Mora da ste ga napili! Piksi nasmejao novinare - "Ja se i ne sećam kako sam igrao"

To Batistuta kaže o meni? Mora da ste ga napili! Piksi nasmejao novinare - "Ja se i ne sećam kako sam igrao"

Mondo 19.09.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je raspoložen uoči mečeva sa Norveškom i Švedskom. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je raspoložen uoči mečeva sa Norveškom i Švedskom. Legendarni… »

Vesti dana »