Povezane vesti

Martinović: Rekordno niska stopa nezaposlenosti u drugom kvartalu

Martinović: Rekordno niska stopa nezaposlenosti u drugom kvartalu

Politika 19.09.2022
U Srbiji je u drugom kvartalu ove godine zabeležena rekordno niska stopa nezaposlenosti od 8,9 odsto, dok je stopa zaposlenosti iznosila više od 50 odsto, izjavio je za Tanjug direktor Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ) Zoran Martinović… »
Prijavljivanje poslodavaca za program "Moja prva plata" do četvrtka

Prijavljivanje poslodavaca za program "Moja prva plata" do četvrtka

Radio 021 19.09.2022
Za program Moja prva plata, čiji je treći ciklus u toku, do sada se prijavilo oko 5.000 poslodavaca, koji su oglasili oko 8.200 radnih mesta i iskazali interesovanje za blizu 12.000 nezaposlenih. "Prijavljivanje poslodavaca traje do četvrtka, 22… »
Za program Moja prva plata prijavilo se 5.000 poslodavaca

Za program Moja prva plata prijavilo se 5.000 poslodavaca

RTK 19.09.2022
Za program Moja prva plata, čiji je treći ciklus u toku, do sada se prijavilo oko 5.000 poslodavaca, koji su oglasili oko 8.200 radnih mesta i iskazali interesovanje za blizu 12.000 nezaposlenih, izjavio je za Tanjug direktor Nacionalne službe za… »
Za program „Moja prva plata“ prijavilo se 5.000 poslodavaca

Za program „Moja prva plata“ prijavilo se 5.000 poslodavaca

Nova 19.09.2022
Za program Moja prva plata, čiji je treći ciklus u toku, do sada se prijavilo oko 5.000 poslodavaca, koji su oglasili oko 8.200 radnih mesta i iskazali interesovanje za blizu 12.000 nezaposlenih, izjavio je za Tanjug direktor Nacionalne službe za… »
Najviše traže radnike sa srednjom stručnom spremom: 4 top branše u Srbiji trenutno

Najviše traže radnike sa srednjom stručnom spremom: 4 top branše u Srbiji trenutno

Telegraf 19.09.2022
Predviđeno je da se u program uključi 10.000 nezaposlenih, mlađih od 30 godina. - Za program Moja prva plata, čiji je treći ciklus u toku, do sada se prijavilo oko 5.000 poslodavaca, koji su oglasili oko 8.200 radnih mesta i iskazali interesovanje za… »

Vesti dana »