Povezane vesti

Predsednik Vučić iz Njujorka: Nisam hteo da uzmem papir sa novim okvirom dijaloga! Navijači nikad nisu bili uz nas

Predsednik Vučić iz Njujorka: Nisam hteo da uzmem papir sa novim okvirom dijaloga! Navijači nikad nisu bili uz nas

Kurir 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka i govorio o svim aktuelnim temama: Generalnoj skupštini UN, krizi u Evropi, dijalogu sa Prištinom, Evroprajdu, navijačima... Predsednik Vučić u Njujorku boravi povodom 77. zasedanja… »
Vučić odbio papir: Za Srbiju neprihvatljivo Kosovo u UN

Vučić odbio papir: Za Srbiju neprihvatljivo Kosovo u UN

Politika 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da za Srbiju nije prihvatljivo da Kosovo dobije stolicu u UN i da je odbio da primi papir koji su mu doneli međunarodni predstavnici. Govoreći za TV Pink iz Njujorka gde učestvuje na zasedanju… »
Vučić: Ne postoji šansa da pustimo Kosovo u Ujedinjene nacije

Vučić: Ne postoji šansa da pustimo Kosovo u Ujedinjene nacije

Slobodna Evropa 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 19. septembra da ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo postane deo Ujedinjenih nacija."Ne možemo da prihvatimo da Kosovo bude deo Ujedinjenih nacija", rekao je Vučić iz Njujorka za televiziju… »
Vučić iz Njujorka: Svi koji su napadali policajce i narušavali javni moral - biće kažnjeni!

Vučić iz Njujorka: Svi koji su napadali policajce i narušavali javni moral - biće kažnjeni!

Kurir 19.09.2022
Mi moramo da se izborimo za put pristojne i moderne Srbije, u kojoj će svi biti zaštićeni, u kojoj će svačija prava biti poštovana, ali u kojoj ćemo umeti da čuvamo naše nacionalne i države interese, poručio je predsednik Vučić. Predsednik… »
Vučić sa američkom kongresmenkom o bilateralnim odnosima i aktuelnim političkim pitanjima

Vučić sa američkom kongresmenkom o bilateralnim odnosima i aktuelnim političkim pitanjima

Beta 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Njujorku sa kongresmenkom SAD Klaudijom Teni o jačanju bilateralnih odnosa, evropskom putu Srbije, aktuelnim regionalnim i svetskim pitanjima. Teni je kopredsedavajuća srpskim kokusom u Kongresu… »
Aleksandar Vučić: Nisam hteo da primim papir Makrona i Šolca

Aleksandar Vučić: Nisam hteo da primim papir Makrona i Šolca

Vreme 19.09.2022
Vesti Nije ni u kakvoj političkoj ofanzivi, nije zapamtio sve što je pisalo na četiri strane predloga novog okvira pregovora sa Prištinom, a ambasador SAD Kristofer Hil nije uticao na održavanje Europrajda, poručio je predsednik Srbije iz Njujorka… »
Tačno u 22.30: Predsednik Vučić se obraća iz Njujorka

Tačno u 22.30: Predsednik Vučić se obraća iz Njujorka

Kurir 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić će iz Njujorka dati intervju za TV Pink večeras u 22.30h. Predsednik Vučić se od juče nalazi u Njujorku, gde će boraviti do 23. septembra i učestvovati na 77. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija… »
Vučić: Ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo bude u UN

Vučić: Ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo bude u UN

Radio 021 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo postane deo Ujedinjenih nacija. "Ne možemo da prihvatimo da Kosovo bude deo Ujedinjenih nacija", rekao je Vučić iz Njujorka za televiziju Pink. Prema… »
Vučić: Beograd neće prihvatiti da KiM postane član UN, odbio sam papir

Vučić: Beograd neće prihvatiti da KiM postane član UN, odbio sam papir

RTS 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u govoru, koji se sastoji od pet tačaka, 21. septembra, pred Generalnom skupštinom UN izneti najvažnije stvari koje muče građane Srbije. Nisam u bilo kakvoj političkoj ofanzivi, radim svoj… »
Vučić s kongresmenkom Teni o jačanju bilateralnih odnosa i srpskom kokusu: Delegacija Kongresa u Beogradu krajem godine

Vučić s kongresmenkom Teni o jačanju bilateralnih odnosa i srpskom kokusu: Delegacija Kongresa u Beogradu krajem godine

Euronews 19.09.2022
Predsednik Republike Aleksandar Vučić sastao se danas sa kongresmenkom Klaudijom Teni, kopredsedavajućom srpskim kokusom u Kongresu Sjedinjenih Američkih Država i članicom Odbora za spoljne poslove Predstavničkog doma. Posetu Njujorku povodom… »
Vučić se obratio uživo iz Njujorka

Vučić se obratio uživo iz Njujorka

Politika 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti uživo iz Njujorka gde će učestvovati na sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić je ranije najavio da će u Njujorku snažno stati u odbranu međunarodnog prava, na koje se u… »
Šta je sve poručio predsednik Srbije iz Njujorka: Govoriću posle Zelenskog, lažni srpski desničari su bubnjari besmisla

Šta je sve poručio predsednik Srbije iz Njujorka: Govoriću posle Zelenskog, lažni srpski desničari su bubnjari besmisla

Danas 19.09.2022
„Nisam u bilo kakvoj političkoj ofanzivi. Radim svoj posao. U ofanzivi su neki drugi prema Srbiji. Neki su stalno ranije bili u ofanzivi, a mi smo sve gubili. Ja radim svoj posao, to je moja dužnost“, rekao je Vučić specijalno za TV Pink iz… »
Vučić:Za Srbiju neprihvatljivo Kosovo u UN, odbio sam papir

Vučić:Za Srbiju neprihvatljivo Kosovo u UN, odbio sam papir

Insajder 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da za Srbiju nije prihvatljivo da Kosovo dobije stolicu u UN i da je odbio da primi papir koji su mu doneli međunarodni predstavnici. Govoreći za TV Pink iz Njujorka gde učestvuje na zasedanju… »
Vučić o Evroprajdu: "Svi koji su skidali gaće biće kažnjeni, niko nema pravo da napada"

Vučić o Evroprajdu: "Svi koji su skidali gaće biće kažnjeni, niko nema pravo da napada"

Mondo 19.09.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, oglasio se u ponedeljak povodom dešavanja na Evroprajdu koji je održan u subotu u Beogradu. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, oglasio se u ponedeljak povodom dešavanja na Evroprajdu koji je održan u subotu u… »
Vučić: Ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo postane deo UN

Vučić: Ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo postane deo UN

N1 Info 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne postoji šansa da Beograd prihvati da Kosovo postane deo Ujedinjenih nacija. „Ne možemo da prihvatimo da Kosovo bude deo Ujedinjenih nacija“, rekao je Vučić iz Njujorka za televiziju Pink. Prema… »
Vučić: Odbio sam da primim papir koji su mi doneli iz EU, takozvano Kosovo ne može u UN

Vučić: Odbio sam da primim papir koji su mi doneli iz EU, takozvano Kosovo ne može u UN

Sputnik 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, govoreći o takozvanom novom okviru pregovora Beograda i Prištine, rekao da su savetnici predsednika Francuske Emanuela Makrona i nemačkog kancelara Olafa Šolca i predstavnik EU Miroslav Lajčak njemu doneli… »
Vučić iz Njujorka: Pred nama je ključnih šest meseci, mnoge zemlje biće uništene

Vučić iz Njujorka: Pred nama je ključnih šest meseci, mnoge zemlje biće uništene

Blic 19.09.2022
Predsednik Vučić u Njujorku boravi povodom 77. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, gde će govoriti u sredu. U SAD je stigao juče, a već danas je počeo seriju važnih sastanaka, kojih će imati više od 30. OTVORENI RAZGOVORI O… »
Vučić iz Njujorka: Pred nama su ključnih šest meseci, ja nisam u ofanzivi…

Vučić iz Njujorka: Pred nama su ključnih šest meseci, ja nisam u ofanzivi…

Vesti online 19.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Njujorku gde će se povodom 77. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija sastati sa više od 30 zvaničnika država širom sveta i šefovima ključnih međunarodnih političkih i ekonomskih… »

Vesti dana »