Повезане вести
Пожурио да се укрца на трајект, погинуо у мору: Прави узрок слетања аутомобила још није познат!
Курир 19.09.2022
Синоћ се на Крку догодила трагедија након што је 55-годишњак аутомобилом хтео да се укрца на трајект. „Око поноц́и 16. септембра путничко возило Волксваген ријечких регистарских ознака, којим је управљао 55-годишњи хрватски… »
Уместо да се укрца на трајект на Крку, слетео колима у море и погинуо
Н1 Инфо 19.09.2022
Возач (55) аутомобила ријечких регистрационих ознака погинуо је пошто је на трајектном пристаништу у Валбиски на острву Крк аутомобилом слетео у море и с њим потонуо, саопштено је из приморско-горанске полиције. Из полиције… »
Аутомобилом хтео да уђе на трајект па слетео у море и погинуо: Трагедија на Крку
Телеграф 19.09.2022
Из за сада непознатог разлога аутомобил је променио смер кретања и завршио у мору. На Крку је дошло до трагедије након што је 55-годишњак аутомобилом желео да уђе на трајект. - Око поноћи 16. септембра на трајектном пристаништу… »
Вести дана »
ТСЦ преокретом прекинуо дуги пост: Славио у покрајинском дербију, Суботичани у лошој серији
Дневник пре 39 минутајош 31 повезана
Ђедовић Хандановић: У Србији 51 место нема алтернативу за снабдевање горивом
Екапија пре 4 сатијош 47 повезаних
Авокатица Боровић: Тужилаштво нема ниједан валидан доказ, поступак покушај застрашивања студентског покрета
Недељник пре 6 сатијош 29 повезаних
Међународна агенција за атомску енергију: Нису откривене абнормалности у нуклеарки Фукушима након земљотреса
Еуроневс пре 1 сатјош 26 повезаних
Стармер, Макрон и Мерц разговарали са Зеленским о коришц́ењу замрзнуте руске имовине
Спутник пре 54 минутајош 86 повезаних



