Повезане вести

Чанак: Нећу се кандидовати са председника ЛСВ, то не значи да се повлачим из политике

Чанак: Нећу се кандидовати са председника ЛСВ, то не значи да се повлачим из политике

Политика 19.09.2022
НОВИ САД - Лидер Лиге социјалдемократа Војводине (ЛСВ) Ненад Чанак најавио је повлачење са чела ЛСВ, те додао да се на предстојећем конгресу ЛСВ, на којем ће бити биран њен лидер, неће кандидовати. Чанак је за агенцији… »
Ненад Чанак се повлачи са чела ЛСВ-а

Ненад Чанак се повлачи са чела ЛСВ-а

Мој Нови Сад 19.09.2022
Председник и оснивач Лиге социјалдемократа Војводине (ЛСВ) Ненад Чанак потврдио је за "Данас" да се након 32 године повлачи са места првог човека странке, како би јој омогућио да развије све своје капацитете који су били… »
Чанак се повлачи са места председника ЛСВ после 32 године: „Нападан сам од скоро сваке власти и постао сам оптерећење за…

Чанак се повлачи са места председника ЛСВ после 32 године: „Нападан сам од скоро сваке власти и постао сам оптерећење за…

Данас 19.09.2022
Председник и оснивач Лиге социјалдемократа Војводине (ЛСВ) Ненад Чанак потврдио је за Данас да се након 32 године повлачи са места првог човека странке, како би странци омогућио да развије све своје капацитети који су били… »

Вести дана »