Povezane vesti

Partizan sve jači, Papapetru stigao u Beograd

Partizan sve jači, Papapetru stigao u Beograd

Sportske.net 19.09.2022
Nakon završenog Evrobasketa, Partizan polako kompletira svoj sastav pred početak nove sezone u AdmiralBet ABA ligi i Evroligi, pa je u Beograd nakon Jama Madara stigao i reprezentativac Grčke Joanis Papapetru. U izjavi za klupsku televiziju, Papapetru… »
Papapetru se priključio treninzima Partizana

Papapetru se priključio treninzima Partizana

Danas 19.09.2022
Grčki internacionalac Janis Papapetru priključio se košarkaškom klubu Partizan na pripremama za novu sezonu. On je na pripreme kluba prilično zakasnio, ali je za to imao dobar razlog. Naime, Papapetru je bio član reprezentacije Grčke na minulom… »
Partizan kompletirao tim: Poslednja karika stigla među crno-bele

Partizan kompletirao tim: Poslednja karika stigla među crno-bele

Večernje novosti 19.09.2022
KOŠARKAŠI Partizana rade punom parom kako bi što spremnije dočekali početak nove sezone, a crno-belima se na treninzima priključio jedini igrač koji je nedostajao. Foto: Novosti U pitanju je Grk Joanis Papapetru koji je opravdano, zbog nastupa na… »
Papapetru se pridružio Partizanu: Imaćemo ciljeve kada stvorimo hemiju

Papapetru se pridružio Partizanu: Imaćemo ciljeve kada stvorimo hemiju

Nova 19.09.2022
Grčki košarkaš se pridružio crno-belima. Reprezentacija Grčke je u četvrtfinalu Evrobasketa završila takmičenje, pa je nakon nekoliko dana veliko pojačanje Partizana Janis Papapetru počeo da trenira. Grk je otkrio kako treba da izgledaju… »
Papapetru krenuo sa treninzima u crno-beloj opremi: „Drago mi je što sam stigao, uzbuđen sam što imam priliku da radim i…

Papapetru krenuo sa treninzima u crno-beloj opremi: „Drago mi je što sam stigao, uzbuđen sam što imam priliku da radim i…

Hot sport 19.09.2022
Biće veliko pojačanje. Grčki košarkaš i jedno od najvećih pojačanja Partizan, Joanis Papapetru, priključio se treninzima Partizana. Naredni izazov na pripremama za crno-bele jeste VTB Superkup u Moskvi. Pored Partizana učestvuju i ekipe Mege… »
Papapetru konačno trenira: Da rastemo iz meča u meč

Papapetru konačno trenira: Da rastemo iz meča u meč

Sport klub 19.09.2022
Jedno od najzvučnijih pojačanja Partizana pred početak nove sezone u kojoj će ekipa Željka Obradovića ponovo igrati u Evroligi, Janis Papapetru priključio se ekipi na treninzima. „Drago mi je da sam ovde i da sam počeo da radim sa momcima… »

Vesti dana »