Povezane vesti
U Somboru 10 kuća za mlade, žene, Rome
RTV 19.09.2022
SOMBOR - Grad Sombor je objavio javni poziv za kupovinu 10 kuća sa okućnicom u ovom gradu koje će služiti za rešavanje stambenih potreba korisnika u okviru projekta Kuće za bolju budućnost u Somboru, objavljeno je na oficijelnom gradsko sajtu… »
U Somboru deset kuća za mlade, žene, Rome
Dnevnik 19.09.2022
SOMBOR: Grad Sombor je objavio javni poziv za kupovinu 10 kuća sa okućnicom u ovom gradu koje će služiti za rešavanje stambenih potreba korisnika u okviru projekta „Kuće za bolju budućnost u Somboru“, objavljeno je na oficijelnom gradsko sajtu. Objavljen… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana