Povezane vesti

Imala sam utisak da mi na čelu piše raspuštenica i dr**a! Goca Tržan o haosu zbog razvoda - Prošla sam kao bos po trnju!

Imala sam utisak da mi na čelu piše raspuštenica i dr**a! Goca Tržan o haosu zbog razvoda - Prošla sam kao bos po trnju!

Mondo 19.09.2022
Goca Tržan je otvoreno govorila o periodu s kojim se tada teško nosila. Goca Tržan je otvoreno govorila o periodu s kojim se tada teško nosila. Prošlo je jedanaest godina otkako se Goca Tržan razvela od Ivana Marinkovića, sada učesnika Zadruge… »
"Mislila sam da mi na čelu piše raspuštenica" Goca Tržan bez dlake na jeziku o Marinkoviću i haosu kroz koji je prošla…

"Mislila sam da mi na čelu piše raspuštenica" Goca Tržan bez dlake na jeziku o Marinkoviću i haosu kroz koji je prošla…

Kurir 19.09.2022
Poznato je da su javne ličnosti najviše na udaru kada je u pitanju zadiranje u privatan život, a da se narod sladi skandalima na svojoj koži osetila je i Goca Tržan. Naime, pevačica se dotakla teškog perioda i razvoda kroz koji je prošla, a… »
"Mislila sam da mi na čelu piše raspuštenica: I dr***" Goca Tržan o bolnom periodu nakon razvoda i Ivanu Marinkoviću

"Mislila sam da mi na čelu piše raspuštenica: I dr***" Goca Tržan o bolnom periodu nakon razvoda i Ivanu Marinkoviću

Blic 19.09.2022
Većina voli da zadire u tuđu privatnost, a da li postoji granica? U ovoj situaciji najviše su na udaru javne ličnosti. Na tu temu upravo je govorila pevačica Goca Tržan. GOCA TRŽAN IMALA UDES Raša je vozio automobil kada je došlo do sudara… »

Vesti dana »