Povezane vesti

Legendarni Moka Slavnić nakon zvezdanove ispovesti o ubistvu: "Više bih voleo da su mi javili da je moj sin ubijen"

Legendarni Moka Slavnić nakon zvezdanove ispovesti o ubistvu: "Više bih voleo da su mi javili da je moj sin ubijen"

Mondo 20.09.2022
Zoran Moka Slavnić se oglasio posle ispovesti sina Zvezdana Slavnića u Zadruzi o noći kada je počinio ubistvo, 1998. godine, i otkrio još neke detalje. Zoran Moka Slavnić se oglasio posle ispovesti sina Zvezdana Slavnića u Zadruzi o noći kada je… »
"Više bih voleo da su mi javili da je zvezdan ubijen" Šok ispovest Moke Slavnića o ubistvu i ljubavi sina sa Ksenijom…

"Više bih voleo da su mi javili da je zvezdan ubijen" Šok ispovest Moke Slavnića o ubistvu i ljubavi sina sa Ksenijom…

Kurir 20.09.2022
Gledaoci su imali su priliku da čuju ispovest Zvezdana Slavnića, najveće ljubavi pokojne pevačice Ksenije Pajčin, o ubistvu koje je počinio 1998. godine u jednom prestoničkom klubu, te je otkrio da li je to, kao što se spekulisalo, bilo zapravo… »
Zvezdan Slavnić progovorio o ubistvu koje nema veze sa Ksenijom! (VIDEO)

Zvezdan Slavnić progovorio o ubistvu koje nema veze sa Ksenijom! (VIDEO)

Svet plus 20.09.2022
Zvezdan Slavnić progovorio o ubistvu za koje kaže da nema veze sa Ksenijom Pajčin! Svemu je prisustvovala poznata glumica... Otvorio je dušu o tome kako su sve podneli njegovi roditelji i kako se on sam osećao. Progovorio je i o životu na ulici… »
Uživo u programu pričao o ubistvu: Skandalozna priča sina Moke Slavnića - "Pištolj si mogao da nabaviš kao kiki bombone"

Uživo u programu pričao o ubistvu: Skandalozna priča sina Moke Slavnića - "Pištolj si mogao da nabaviš kao kiki bombone"

Mondo 20.09.2022
Zvezdan Slavnić o robiji, rasturanju porodice i liku momka kojeg je ubio. Zvezdan Slavnić o robiji, rasturanju porodice i liku momka kojeg je ubio Zvezdan Slavnić, sin proslavljenog košarkaša Zorana Moke Slavnića, koji je proveo sedam godina u… »

Vesti dana »