Povezane vesti

„Snago moja, jednog sam te imala“: Objava sestre nastradalog trubača slama srca

„Snago moja, jednog sam te imala“: Objava sestre nastradalog trubača slama srca

Nova 20.09.2022
Muzičari iz Vladičinog Hana Dalibor Milošević (34) i Stanislav Antić (21) poginuli su, dok je troje njihovih prijatelja povređeno, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 4.40 sati na autoputu Beograd – Niš kod izlaza za Aleksinačke… »
"Brate moj, želim što pre da dođem kod tebe": Sestra nastradalog trubača objavila potresnu poruku

"Brate moj, želim što pre da dođem kod tebe": Sestra nastradalog trubača objavila potresnu poruku

Telegraf 20.09.2022
- Šta će mi ovaj život bez tebe anđele moj, srce moje, bre, dušo. Nije trebalo ovako bog da nas rastavi, stoji u objavi sestre poginulog iz Vladičinog Hana. Sestra trubača Stanislava Antića (21) iz Vladičinog Hana koji je juče poginuo sa bratom… »
"Stanislave, zauvek ću te voleti, što pre da budemo zajedno": Ovo su potresne reči sestre nastradalog muzičara

"Stanislave, zauvek ću te voleti, što pre da budemo zajedno": Ovo su potresne reči sestre nastradalog muzičara

Blic 20.09.2022
Sestra muzičara Stanislava R. koji je juče poginuo sa bratom u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu Beograd-Niš, objavom na društvenim mrežama oprostila se od njega. Ona je pokazala kolika je ljubav prema bratu, ali je svojim rečima… »
Šta će mi život bez tebe, anđele moj, srce moje, dušo! Potresne reči sestre muzičara koji je nastradao u udesu kod Niša

Šta će mi život bez tebe, anđele moj, srce moje, dušo! Potresne reči sestre muzičara koji je nastradao u udesu kod Niša

Kurir 20.09.2022
Sestra muzičara Stanislava R. koji je juče poginuo sa bratom u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu Beograd-Niš, objavom na društvenim mrežama oprostila se od njega. Ona je pokazala kolika je ljubav prema bratu, ali je svojim rečima… »
Nastradalu braću iz Vladičinog Hana ispraćaju uz muziku: Poznat datum sahrane

Nastradalu braću iz Vladičinog Hana ispraćaju uz muziku: Poznat datum sahrane

Nova 20.09.2022
Muzičari iz Vladičinog Hana Dalibor Milošević (34) i Stanislav Antić (21) su poginuli, dok je troje njihovih prijatelja povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 4.40 sati na autoputu Beograd – Niš kod izlaza za Aleksinačke… »
„Sreli smo mu oca, nosio je sveću“: Meštani o dečaku (14) povređenom u nesreći

„Sreli smo mu oca, nosio je sveću“: Meštani o dečaku (14) povređenom u nesreći

Nova 20.09.2022
Muzičari iz Vladičinog Hana Dalibor Milošević (34) i Stanislav Antić (21) poginuli su, dok je troje njihovih prijatelja povređeno, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 4.40 sati na autoputu Beograd – Niš kod izlaza za Aleksinačke… »
Dan žalosti u Vladičinom hanu: Čuveni trubač oprostio se od mladih kolega

Dan žalosti u Vladičinom hanu: Čuveni trubač oprostio se od mladih kolega

Nova 20.09.2022
Predsednik opštine Vladičin Han Goran Mladenović proglasio je sredu 21. septembar za Dan žalosti na teritoriji opštine, zbog pogibije dvojice trubača iz ovog grada. Goran Mladenović porodicama nastradalih izrazio je najiskrenije saučešće… »
"Ponesite instrumente da Dalibora i Stanislava ispratimo kako najbolje znamo": Molba druga poginulih trubača

"Ponesite instrumente da Dalibora i Stanislava ispratimo kako najbolje znamo": Molba druga poginulih trubača

Telegraf 20.09.2022
Petoro ljudi, muzičara vraćalo se sa svirke iz Vojvodine, da bi iz još nepoznatih razloga na deonici puta gde se zbog radova saobraćaj odvija jednom trakom, prešli na suprotnu stranu kolovoza i direktno se sudarili sa kamionom grčkih tablica… »
"Najtužniji Dan U mom srcu": Nakon pogibije mladih trubača na autoputu kod Niša, od njih se oprostio i Boban Marković…

"Najtužniji Dan U mom srcu": Nakon pogibije mladih trubača na autoputu kod Niša, od njih se oprostio i Boban Marković…

Blic 20.09.2022
Predsednik opštine Vladičin Han Goran Mladenović proglasio je sredu 21. septembar za Dan žalosti na teritoriji opštine, zbog pogibije dvojice trubača iz ovog grada. Podsećamo u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 19. septembra 2022. godine, kod… »
Počivajte u miru, draga deco moja... Najtužniji Dan u mom srcu: Čuveni trubač Boban Marković oprostio se od poginule…

Počivajte u miru, draga deco moja... Najtužniji Dan u mom srcu: Čuveni trubač Boban Marković oprostio se od poginule…

Kurir 20.09.2022
Mladi trubači inače su braća, vraćali su se iz Novog Sada zajedno, bili su vrlo bliski. Mlađi Stanislav imao je samo 21 godinu, samo što se oženio i čekao prvo dete. Predsednik opštine Vladičin Han Goran Mladenović proglasio je sredu 21… »
Otac povređenog dečaka iz Vladičinog Hana nakon nesreće kupio sveću: "Taj dan ću zaslaviti"

Otac povređenog dečaka iz Vladičinog Hana nakon nesreće kupio sveću: "Taj dan ću zaslaviti"

Telegraf 20.09.2022
U direktnom sudaru u ponedeljak ujutru nastradala su dvojica trubača, a trojica među kojima je i dečak teško su povređeni. Muzičari iz Vladičinog Hana Dalibor Milošević (34) i Stanislav Antić (21) su poginuli, dok je troje njihovih prijatelja… »
Dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve: Tragično nastradala braća išla da zarade za hleb, a umesto kući otišli u…

Dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve: Tragično nastradala braća išla da zarade za hleb, a umesto kući otišli u…

Kurir 20.09.2022
BEOGRAD - Otišli su da zarade za parče hleba za svoju decu, ali nisu se vratili kući. Ovo je jedna velika tragedija, dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve.. Ovako započinje potresnu priču prijatelj i nekadašnji saradnik Dalibora M. koji je… »
"Dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve": Prijatelj i kolega poginulog trubača o životu nastradale braće

"Dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve": Prijatelj i kolega poginulog trubača o životu nastradale braće

Blic 20.09.2022
"Otišli su da zarade za parče hleba za svoju decu, ali nisu se vratili kući. Ovo je jedna velika tragedija, dvoje dece nikada neće upoznati svoje očeve.." Ovako započinje potresnu priču za "Blic" Stanislav A. prijatelj i nekadašnji saradnik… »

Vesti dana »